Liga angielska - 1. kolejka League Two: Mansfield Town FC - Tranmere Rovers FC 0-0

12 września na One Call Stadium odbył się mecz 1. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Mansfield Town i Tranmere Rovers. Starcie zakończyło się remisem 0-0.

1. kolejka Anglia - League Two
2020-09-12 16:00 | Stadion: One Call Stadium | Arbiter: J. Bell
Mansfield Town FC
Tranmere Rovers FC
0
0

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Tranmere Rovers postanowił wzmocnić formację obronną i w 64. minucie zastąpił zmęczonego Caluma MacDonalda. Na boisko wszedł Mark Ellis, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. W 75. minucie Jordan Bowery został zastąpiony przez Nickiego Maynarda.

Trener Mansfield Town postanowił zagrać agresywniej. W 84. minucie zmienił pomocnika Henry'ego Charsleya i na pole gry wprowadził napastnika Tyrese'a Sinclaira. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w zespole Tranmere Rovers doszło do zmiany. Stefan Payne wszedł za Jamesa Vaughana.

Liam Ridehalgh
84′ Henry Charsley
Otis Jan Mohammed Khan
Ollie Clarke
Oliver Banks
75′ Jordan Bowery
Sid Nelson
75′ Nicky Maynard
Paul Lewis
Jamie Reid
Stefan Payne90′
84′ Tyrese Sinclair
Daniel Walker-Rice

Drużyna Mansfield Town w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Jedenastka gości w drugiej połowie także wymieniła dwóch zawodników.

19 września drużyna Tranmere Rovers będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Cheltenham Town FC. Tego samego dnia Leyton Orient będzie rywalem zespołu Mansfield Town w meczu, który odbędzie się w Londynie.