Liga angielska - 1. kolejka League Two: Bradford City AFC - Cambridge United FC 0-0

W spotkaniu 1. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 3 sierpnia, drużyna Bradford City zremisowała z Cambridge United 0-0. Mecz na Northern Commercials Stadium obejrzało 14 810 widzów.

1. kolejka Anglia - League Two
2019-08-03 16:00 | Stadion: The Utilita Energy Stadium | Widzów: 14810 | Arbiter: O. Yates
Bradford City AFC
Cambridge United FC
0
0

Od pierwszych minut drużyna Cambridge United zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Bradford City była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie czerwoną kartkę obejrzał Liam O'Neil, tym samym drużyna gości musiała znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik. W 63. minucie Andrew Dallas został zmieniony przez Sam Smitha.

W 64. minucie Jermaine Anderson został zmieniony przez Daniela Devinego, co miało wzmocnić zespół Bradford City. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daniela Jonesa na Harrisona Dunka. Trener Cambridge United postanowił zagrać agresywniej. W 68. minucie zmienił pomocnika Reggiego Lambe'a i na pole gry wprowadził napastnika George'a Marisa. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. Między 74. a 89. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom gospodarzy.

Dimitar Mitov
80′ Adam Henley
Daniel Jones68′
Anthony O'Connor
Kyle Knoyle
Ben Richards-Everton
Liam O'Neil61′
64′ Jermaine Anderson
George Taft
80′ Kelvin Mellor
Greg Taylor
Matt Palmer
Luke Hannant
74′ James Vaughan
Reggie Lambe68′
76′ Eóin Doyle
Paul Lewis
89′ Clayton Donaldson
Harry Darling
80′ Jackson Longridge
Leon Davies
Connor Wood
Harrison Dunk68′
Luca Colville
Tom Knowles
64′ Daniel Devine
George Maris68′
76′ Sean Scannell
Sam Smith63′

Sędzia wręczył jedną czerwoną kartkę piłkarzom Cambridge United, a zawodnikom gospodarzy pokazał trzy żółte.

Już w najbliższą sobotę zespół Bradford City zawalczy o kolejne punkty w Cleethorpes. Jego rywalem będzie Grimsby Town FC. Tego samego dnia Newport County AFC zagra z drużyną Cambridge United na jej terenie.