Liga angielska - 1. kolejka League One: Wycombe Wanderers - Bolton Wanderers 2-0 (0-0)

3 sierpnia na Adams Park w High Wycombe odbyło się spotkanie 1. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Wycombe Wanderers i Boltonu Wanderers. Mecz zakończył się zwycięstwem Wycombe Wanderers 2-0. Na stadionie stawiło się 6 454 widzów.

F. Onyedinma 82'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 14. minucie za Josha Earla wszedł Joe White.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Wycombe Wanderers w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie bramkę zdobył Paul Smyth. W zdobyciu bramki pomógł Anthony Stewart.

Między 62. a 80. minutą, boisko opuścili zawodnicy Wycombe Wanderers: Alex Samuel, Paul Smyth, Matt Bloomfield, na ich miejsce weszli: David Wheeler, Fred Onyedinma, Nicholas Freeman. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Erhuna Öztümera, Lindsay Yoan zajęli: Ronan Darcy, Callum King-Harmes.

Zespół Boltonu Wanderers (”Kłusaki”) ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gospodarzy, strzelając kolejnego gola. Na osiem minut przed zakończeniem starcia wynik na 2-0 podwyższył Fred Onyedinma. Asystę przy bramce zanotował Adebayo Akinfenwa.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Lindsay Yoan Zouma77′
80′ Matt Bloomfield
Jason Lowe
Dominic Gape
Luke Murphy
Alexander Pattison
Erhun Aksel Öztümer70′
 56′ 69′ Paul Smyth
Dennis Politic
Adebayo Akinfenwa
James Michael Weir
62′ Alex Samuel
Edward Brown
Cameron Yates
Ben Alnwick
Giles Phillips
Jordan Boon
80′ Nicholas Freeman
Adam Senior
Josh Parker
Sonny Graham
62′ David Wheeler
Callum King-Harmes77′
Scott Kashket
Ronan Darcy70′
69′  82′ Fred Onyedinma
Joe White14′

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.

10 sierpnia zespół ”Kłusaki” rozegra kolejny mecz u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Coventry City FC. Tego samego dnia Bristol Rovers FC będzie gościć drużynę Wycombe Wanderers.