Leyton Orient - Barrow AFC 2-0 (0-0). Liga angielska - 42. kolejka League Two

17 kwietnia na The Breyer Group Stadium w Londynie odbyło się spotkanie 42. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Leyton Orient i Barrow AFC. Starcie zakończyło się zwycięstwem Leyton Orient 2-0.

D. Kemp 63'

Zespół Barrow AFC przed meczem zajmował 20. pozycję w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. W 34. minucie kartkę dostał Patrick Brough, zawodnik Barrow AFC.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Leyton Orient w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 52. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Happe. Asystę przy golu zaliczył Jamie Turley.

W 63. minucie Craig Clay zastąpił Jobiego McAnuffa.

Drużyna Barrow AFC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W tej samej minucie wpakował piłkę do siatki rywali Daniel Kemp. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Conor Wilkinson.

W 64. minucie w jedenastce Leyton Orient doszło do zmiany. Nicholas Freeman wszedł za Louisa Dennisa. Chwilę później trener Barrow AFC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 66. minucie na plac gry wszedł Calvin Andrew, a murawę opuścił Chris Taylor. W tej samej minucie Jason Taylor został zmieniony przez Toma Beadlinga, a za Luke'a Jamesa wszedł na boisko Dimitri Sea, co miało wzmocnić drużynę Barrow AFC. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Daniela Kempa na Ousseynou Cisségo.

A kibice Leyton Orient nie mogli już doczekać się wprowadzenia Tristana Abrahamsa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy. Murawę musiał opuścić Danny Johnson. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Bobby Thomas
 52′ Daniel Happe
Patrick Brough34′
64′ Louis Dennis
Chris Taylor66′
63′ Craig Clay
Jason Taylor66′
 63′ 78′ Daniel Kemp
Luke James78′
89′ Danny Johnson
Scott Wilson
78′ Ousseynou Cissé
Tom Beadling66′
64′ Nicholas Freeman
Calvin Andrew66′
63′ Jobi McAnuff
Dimitri Sea78′
89′ Tristan Abrahams

Sędzia nie ukarał piłkarzy Leyton Orient żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast jedenastka Barrow AFC w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.