Harrogate Town - Forest Green Rovers 0-1 (0-0). Liga angielska - 16. kolejka League Two

5 grudnia na CNG Stadium odbyło się starcie 16. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Harrogate Town i Forest Green Rovers. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Forest Green Rovers 1-0. Na stadionie stawiło się 410 widzów.

J. Matt 57'

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedynego gola meczu strzelił Jamille Matt dla jedenastki Forest Green Rovers. Bramka padła w tej samej minucie. To już siódme trafienie tego piłkarz w sezonie. Asystę zaliczył Nicky Cadden.

W 84. minucie Aaron Collins został zastąpiony przez Daniela Sweeneya. Jedyną kartkę w meczu obejrzał Jamille Matt z zespołu gości. Była to 87. minuta meczu. W doliczonej pierwszej minucie pojedynku w drużynie Harrogate Town doszło do zmiany. Mark Beck wszedł za Connora Kirby'ego.

W tej samej minucie trener Forest Green Rovers postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za pomocnika Carla Winchestera wszedł Scott Wagstaff, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Forest Green Rovers utrzymać prowadzenie.

Jayden Richardson
90′ Connor Kirby
Odin Bailey
90′ Mark Beck
Elliott Whitehouse
Jon Stead
Mathew Stevens

Daniel Sweeney84′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Forest Green Rovers pokazał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła jednego zawodnika. Natomiast zespół Forest Green Rovers w drugiej połowie wymienił dwóch zawodników.