Harrogate Town FC - Stevenage FC 0-0. Liga angielska - 9. kolejka League Two

25 września na EnviroVent Stadium odbył się pojedynek 9. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Harrogate Town i Stevenage FC. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 667 widzów.

9. kolejka Anglia - League Two
2021-09-25 16:00 | Stadion: EnviroVent Stadium | Widzów: 1667 | Arbiter: Carl Boyeson
Harrogate Town FC
Stevenage FC
0
0

Przed meczem można było odgadnąć kto jest faworytem. Jedenastka Stevenage FC plącze się na dole tabeli zajmując 18. miejsce, za to drużyna Harrogate Town zajmując trzecią pozycję w rozgrywkach była zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Stevenage FC wygrał jeden raz, zremisował raz, nie przegrywając żadnego meczu.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka Harrogate Town wyszła w zmienionym składzie, za Rory'ego McArdle'a wszedł Nathan Sheron. W 64. minucie arbiter ukarał kartkami Connora Halla z Harrogate Town i Scotta Cuthberta z zespołu gości.

W 66. minucie za George'a Thomsona wszedł Simon Power. W 69. minucie kartkę obejrzał Jake Reeves z Stevenage FC. W tej samej minucie trener Harrogate Town postanowił wzmocnić linię napadu i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Jonathana Muldoona. Na boisko wszedł Danilo Orsi, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartką został ukarany Luther James-Wildin, piłkarz Stevenage FC. Trener Stevenage FC postanowił zagrać agresywniej. W 77. minucie zmienił pomocnika Elliotta Lista i na pole gry wprowadził napastnika Luke'a Norrisa, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwie bramki. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 85. minucie w drużynie Stevenage FC doszło do zmiany. Bruno Andrade wszedł za Jamiego Reida.

Luther Ash James-Wildin72′
46′ Rory Alexander McArdle
Terence Owen Vancooten
64′ Connor Hall
Scott James Cuthbert64′
Warren Matthew Burrell
Benjamin Leslie Coker
Joshua Falkingham
Jake William Trevor Taylor
66′ George Henry Thomson
Elliott Ricardo Wignal List77′
69′ Jonathan Jack Muldoon
Jamie Tyrrell Reid85′
Joseph Cracknell
Sacha Charles Julian Guy Bastien
46′ Nathan Sheron
Ross Steven Marshall
Lloyd Kerry
Luke Barrie Prosser
66′ Simon Power
Jack Justin Smith
Aaron Lewiss Martin
Mackye Townsend-West
69′ Danilo Orsi
Bruno Miguel Carvalho Andrade85′

Luke Michael Norris 'Hacker'77′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Harrogate Town, natomiast piłkarzom gości przyznał trzy.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka Stevenage FC w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.