Fleetwood Town FC - Northampton Town FC 0-0. Liga angielska - 26. kolejka League One

26 stycznia na Highbury Stadium odbył się pojedynek 26. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Fleetwood Town i Northampton Town. Mecz zakończył się remisem 0-0.

26. kolejka Anglia - League One
2021-01-26 20:45 | Stadion: Highbury Stadium | Arbiter: Martin Coy
Fleetwood Town FC
Northampton Town FC
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Fleetwood Town wygrała aż trzy razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 63. minucie Charlie Mulgrew został zastąpiony przez Harrisona Holgate'a. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Northampton Town doszło do zmiany. Ricky Korboa wszedł za Josepha Millsa.

Chwilę później trener Fleetwood Town postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 71. minucie na plac gry wszedł Barrie McKay, a murawę opuścił Mark Duffy. W tej samej minucie Callum Camps został zmieniony przez Kyle'a Vassella, a za Sama Finleya wszedł na boisko Josh Morris, co miało wzmocnić drużynę Fleetwood Town. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Ryana Edmondsona na Ryana Watsona. W 88. minucie sędzia przyznał kartkę Joshowi Morrisowi z Fleetwood Town.

Kibice Northampton Town nie mogli już doczekać się wprowadzenia Bernarda Ashleya-Seala. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy. Murawę musiał opuścić Danny Rose.

Lloyd Jones
63′ Charlie Mulgrew
Cian Bolger
Daniel Kenny Andrew
Peter Kioso
74′ Sam Finley
Shaun McWilliams
71′ Mark Duffy
Sam Hoskins
Harvey Saunders
Joseph Mills69′
Jordan Rossiter
Bryn Morris
71′ Callum Camps
Danny Rose88′
Paddy Madden
Ryan Edmondson73′
Joel Coleman
Dylan Berry
63′ Harrison Holgate
Michael Harriman
Ryan Rydel
Christopher Missilou
71′ Barrie McKay
Ryan Watson73′
74′ 88′ Josh Morris
Bernard Patrick Ashley-Seal88′
Shayden Morris
Caleb Chukwuemeka
71′ Kyle Vassell
Ricky Korboa69′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

Arbiter nie ukarał piłkarzy Northampton Town żadną kartką, natomiast zawodnikom gospodarzy pokazał jedną żółtą.

Zespół Fleetwood Town w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.