Crawley Town - Forest Green Rovers 0-0. Liga angielska - 44. kolejka League Two

W spotkaniu 44. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 24 kwietnia, drużyna Crawley Town zremisowała z Forest Green Rovers 0-0. Pojedynek odbył się na The People's Pension Stadium.

44. kolejka Anglia - League Two
2021-04-24 16:00 | Stadion: The People's Pension Stadium | Arbiter: Joshua Smith
Crawley Town FC
Forest Green Rovers FC
0
0

Zespół Forest Green Rovers bardzo potrzebował punktów, by znaleźć się w czołówce ligowej tabeli. Drużyna ta zajmowała szóstą pozycję i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć zespół Crawley Town wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 49. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Joe McNerneya z Crawley Town, a w 56. minucie Christophera Stokesa z drużyny przeciwnej. W 59. minucie Jayden Richardson został zmieniony przez Kane'a Wilsona.

W 65. minucie kartkę dostał Josh Wright z jedenastki gospodarzy. Kibice Crawley Town nie mogli już doczekać się wprowadzenia Tarryna Allarakhię. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy. Murawę musiał opuścić Jordan Maguire-Drew. Niedługo później trener Forest Green Rovers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 83. minucie na plac gry wszedł Jake Young, a murawę opuścił Scott Wagstaff.

Luke Paul McGee
80′ George Francomb
Udoka Favour Godwin-Malife
49′ Joseph John McNerney
Baily James Cargill
Jordan Rhett Tunnicliffe
Christopher Martin Thomas Stokes56′
Tony Andrew Craig
Ebrima Adams
65′ 68′ Joshua Thomas Wright
Dominic Archie Bernard
Jack Patrick Powell
Jayden De'Chante Richardson59′
Jakob Andrew Hessenthaler
Scott Andrew Wagstaff83′
68′ Jordan Luke Maguire-Drew
Kane Leo Wilson59′
80′ Archie Daniel Davies
Jack Lucas James Evans
Khaleel Rafiq Salah-Edine
Isaac Hutchinson
68′ Tarryn Allarakhia
Taylor Ellis Allen
68′ Davide Rodari
Joshua Michael Blainey Davison

Jake Alan Young83′

Jeśli zespół Forest Green Rovers nie wykorzystał 11 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mógł liczyć na zwycięstwo.

Jedenastka Crawley Town zagrała bardzo agresywnie, co niestety przełożyło się na dużą liczbę fauli. Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Crawley Town, a piłkarzom gości pokazał jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Forest Green Rovers w drugiej połowie wymienił dwóch graczy.