Coventry City FC - Huddersfield Town FC 0-0. Liga angielska - 19. kolejka Championship

W meczu 19. kolejki angielskiej Championship, który rozegrany został 16 grudnia, zespół Coventry City zremisował z Huddersfield Town 0-0. Starcie odbyło się na St Andrew's Trillion Trophy Stadium w Birminghamie.

19. kolejka Anglia - Championship
2020-12-16 21:00 | Stadion: St Andrew's Stadium | Arbiter: Tim Robinson
Coventry City FC
Huddersfield Town FC
0
0

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W pierwszych minutach drugiej połowy kartkę otrzymał Pipa Ávila z drużyny gości (”The Terriers”). W 62. minucie Tyler Walker zastąpił Maxime'a Biamou.

Niedługo później trener Huddersfield Town postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 75. minucie zastąpił zmęczonego Juninha Bacunę. Na boisko wszedł Alex Pritchard, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 87. minucie Isaac Mbenza został zmieniony przez Adamę Diakhaby, co miało wzmocnić zespół Huddersfield Town. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Fankaty'ego Dabo na Juliena Da Costę oraz Calluma O'Hare'a na Ryana Gilesa. W doliczonej pierwszej minucie spotkania arbiter ukarał kartką Gustava Hamera, piłkarza Coventry City (”Błękitni”).

Mouhamado-Naby Sarr
89′ Fankaty Dabo
Harry Toffolo
90′ Gustavo Hamer
Carel Willem Hendrik Eiting
89′ Callum O'Hare
Juninho Bacuna75′
62′ Tyler Walker
Fraizer Campbell
Lee Camp
Joel Dinis Pereira Castro
89′ Julien Da Costa
Jaden Wavey Brown
Josh Pask
Romoney Crichlow
89′ Ryan Giles
Alejandro Vallejo Mínguez
62′ Maxime Gérard Biamou Ngapmou Yoke
Aaron Rowe
Gervane Zjandric Adonnis Kastaneer
Adama Salimou Diakhaby87′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Drużyna Coventry City w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.