Colchester Utd - Cheltenham Town 0-0. Liga angielska - 21. kolejka League Two

W spotkaniu 21. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 29 grudnia, zespół Colchestera Utd zremisował z Cheltenham Town 0-0. Pojedynek odbył się na JobServe Community Stadium.

21. kolejka Anglia - League Two
2020-12-29 20:45 | Stadion: JobServe Community Stadium | Arbiter: David Rock
Colchester United FC
Cheltenham Town FC
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć drużyna Cheltenham Town wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Nie wszyscy kibice zajęli swoje miejsca na stadionie, a doszło do pierwszej zmiany na boisku. Na murawie, jak to często zdarzało się Cheltenham Town w tym sezonie, pojawił się Thomas Sang, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 10. minucie Matta Blaira.

W 25. minucie za Michaela Foliviego wszedł Courtney Senior. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka Cheltenham Town rozpoczęła w zmienionym składzie, za Liama Sercombe'a wszedł Ellis Chapman. Na kwadrans przed zakończeniem starcia kartką został ukarany Christopher Clements, piłkarz Cheltenham Town.

Trener Colchestera Utd postanowił zagrać agresywniej. W 78. minucie zmienił pomocnika Kwame'a Poku i na pole gry wprowadził napastnika Joshuę Bohuiego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego drużyna wciąż miała problemy ze skutecznością. W 82. minucie George Lloyd został zmieniony przez Andrew Williamsa, co miało wzmocnić zespół Cheltenham Town. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Noah Chilversa na Parisa Cowana-Halla. W 89. minucie sędzia pokazał kartkę Tomowi Lapsliemu z Colchestera Utd.

Matt Blair10′
78′ Kwame Poku
Chris Hussey
25′ Michael Kwaku Folivi
Liam Sercombe46′
89′ Tom Lapslie
Christopher Clements75′
85′ Noah Chilvers
Thomas Sang10′
25′ Courtney Senior
Ellis Chapman46′
78′ Joshua Bohui
Reuben James Reid
85′ Paris Cowan-Hall
Andrew Williams82′

Przewaga jedenastki Cheltenham Town w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Obie jedenastki wykorzystały wszystkie zmiany.