Colchester Utd - Bristol Rovers 1-1 (0-0). Liga angielska - 13. kolejka League Two

W starciu 13. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 19 października, zespół Colchestera Utd zremisował z Bristolem Rovers 1-1 (0-0). Mecz na JobServe Community Stadium obejrzało 2 069 widzów.

13. kolejka Anglia - League Two
2021-10-19 20:45 | Stadion: JobServe Community Stadium | Widzów: 2069 | Arbiter: Graham Scott
Colchester United FC
Bristol Rovers FC
1
1
N. Chilvers 88'
B. Pitman 58'

Zespół Colchestera Utd przed meczem zajmował 19. miejsce w tabeli, co oznacza, że każdy punkt był dla niego na wagę złota.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Colchester Utd: Brendanowi Sarpongowi-Wiredu w 36. minucie i Luke'owi Chambersowi w pierwszej minucie doliczonego czasu.

Drugą połowę drużyna Colchestera Utd rozpoczęła w zmienionym składzie, za Cole'a Skuse'a wszedł Noah Chilvers. W 51. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Cianowi Harriesowi, piłkarzowi gości.

Dopiero w drugiej połowie Brett Pitman wywołał eksplozję radości wśród kibiców Bristolu Rovers, zdobywając bramkę w 58. minucie pojedynku. Przy strzeleniu gola pomógł Anthony Evans.

W 62. minucie Sylvester Jasper został zastąpiony przez Armanda Dobrę. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Colchester Utd: Armandowi Dobrze w 63. i Thomasowi Eastmanowi w 65. minucie. Cian Harries z Bristolu Rovers w 87. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 51. minucie.

Na dwie minuty przed zakończeniem meczu arbiter przyznał żółtą kartkę Paulowi Couttsowi z Bristolu Rovers.

Zawodnicy Colchestera Utd odpowiedzieli strzeleniem gola. W tej samej minucie na listę strzelców wpisał się Noah Chilvers.

W 89. minucie w zespole Colchestera Utd doszło do zmiany. Samson Tovide wszedł za Luke'a Hannanta. W doliczonej pierwszej minucie starcia czerwone kartki dostali: Junior Tchamadeu z Colchestera Utd i Trevor Clarke z Bristolu Rovers. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

James Michael Belshaw
90′ Junior Tchamadeu
Alfie George Alexander Kilgour
45′ Luke Chambers
Cian William Thomas Harries51′ 87′
65′ Thomas Michael Eastman
Connor Taylor
Charlie Daniels
Harry John Anderson
89′ Luke James Hannant
Glenn Whelan
46′ Cole Skuse
Luke Gerald Michael Thomas78′
62′ Sylvester Jasper
Aaron Graham John Collins85′
36′ Brendan Nana Sarpong-Wiredu
Trevor Clarke82′ 90′
46′  88′ Noah Christopher Chilvers
Paul Alexander Coutts78′ 88′
62′ 63′ Armando Dobra
Luca Hoole85′
Gene Kennedy
Siôn Spence
89′ Samson Tovide
Zain Sam Westbrooke

Sędzia pokazał dwie żółte kartki oraz dwie czerwone piłkarzom gości, a zawodnikom Colchestera Utd przyznał cztery żółte i jedną czerwoną.