Reklama

Reklama

Charlton Athletic FC - Ipswich Town 0-0. Liga angielska - 42. kolejka League One

17 kwietnia na The Valley w Londynie odbyło się spotkanie 42. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Charltonu Athletic i Ipswich Town. Mecz zakończył się remisem 0-0.

17 kwietnia  na The Valley w Londynie odbyło się spotkanie  42. kolejki angielskiej League One pomiędzy drużynami Charltonu Athletic  i Ipswich Town. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Zespoły zajmowały sąsiednie miejsca w tabeli, więc zapowiadał się ciekawy i wyrównany mecz. Zespół Charltonu Athletic (”The Addicks”) zajmował ósmą, natomiast jedenastka Ipswich Town (”The Tractor Boys”) - dziewiątą pozycję.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Charltonu Athletic.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Trener ”The Tractor Boys” postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 25. minucie na plac gry wszedł Kayden Jackson, a murawę opuścił James Norwood.

Reklama

W 43. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Andre'a Dozzella z Ipswich Town, a w pierwszej minucie doliczonego czasu Diallanga Jaiyesimiego z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie Keanan Bennetts został zmieniony przez Armanda Dobrę. W tej samej minucie trener ”The Addicks” postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 61. minucie zastąpił zmęczonego Darrena Pratleya. Na boisko wszedł Ben Watson, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 68. minucie arbiter pokazał kartkę Benowi Watsonowi, zawodnikowi Charltonu Athletic.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Zespół ”The Addicks” w drugiej połowie dokonał jednej zmiany. Natomiast drużyna gości wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższy wtorek zespół ”The Tractor Boys” zawalczy o kolejne punkty na wyjeździe. Jego rywalem będzie Northampton Town FC. Tego samego dnia Plymouth Argyle FC będzie gościć drużynę Charltonu Athletic.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL