Championship. Hull City AFC - Leeds United 0-4 w 36. kolejce. Dwie asysty Mateusza Klicha

W meczu 36. kolejki Championship Leeds United pokonało Hull City 4-0. Mateusz Klich rozegrał cały mecz i zaliczył dwie asysty.

Polak asystował przy dwóch trafieniach Tylera Robertsa. Walijczyk pojawił się na boisku w 67. minucie, a w 81. i 84. zdobywał bramki po podaniach Polaka.

Wcześniej bramki zdobywali Luke Ayling, który otworzył wynik w piątej minucie i Pablo Hernandez, który trafił zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy.

Po tym zwycięstwie Leeds umocniło się na drugim miejscu w Championship. Ma tylko punkt mniej od West Bromwich Albion. Z kolei trzecie Fulham traci do podopiecznych Marcelo Bielsy osiem "oczek".