Cambridge United FC - Bradford City AFC 0-0. Liga angielska - 25. kolejka League Two

23 stycznia na Abbey Stadium odbyło się starcie 25. kolejki angielskiej League Two pomiędzy drużynami Cambridge United i Bradford City. Mecz zakończył się remisem 0-0.

25. kolejka Anglia - League Two
2021-01-23 16:00 | Stadion: Abbey Stadium | Arbiter: Samuel Allison
Cambridge United FC
Bradford City AFC
0
0

Jedenastka Cambridge United bardzo potrzebowała punktów, by utrzymać się w czołówce ligowej tabeli. Zespół ten zajmował pierwsze miejsce i był zdecydowanym faworytem spotkania.

Już w początkowych minutach meczu dokonano zmiany. W 16. minucie w drużynie Cambridge United doszło do zmiany. Callum Burton wszedł za Dimitara Mitova.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Leviemu Suttonowi, piłkarzowi gości. W 71. minucie Billy Clarke został zmieniony przez Jordana Stevensa.

W 77. minucie kartkę dostał Luke Hannant z zespołu gospodarzy. Trener Cambridge United wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Harveya Knibbsa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Luke Hannant. Na 10 minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie Cambridge United doszło do zmiany. Jack Iredale wszedł za Harrisona Dunka.

Ironside
16′ Dimitar Mitov
Anthony O'Connor
80′ Harrison Dunk
Connor Wood
Paul Digby
Levi Sutton70′
77′ 80′ Luke Hannant
Daniel Lucas Rowe
16′ Callum Burton
William Huffer
Leon Davies
Niall Canavan
80′ Jack Iredale
Rumarn Burrell
80′ Harvey Knibbs
Clayton Donaldson

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn otrzymali po jednej żółtej kartce.

Jedenastka Cambridge United wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała jednej zmiany.