Blackpool FC - Accrington Stanley FC 0-0. Liga angielska - 25. kolejka League One

W spotkaniu 25. kolejki angielskiej League One, które rozegrane zostało 13 kwietnia, drużyna Blackpool FC zremisowała z Accrington Stanley 0-0. Pojedynek odbył się na Bloomfield Road.

25. kolejka Anglia - League One
2021-04-13 20:00 | Stadion: Bloomfield Road | Arbiter: Samuel Barrott
Blackpool FC
Accrington Stanley FC
0
0

Jedenastka Accrington Stanley (”Stanley”) bardzo potrzebowała punktów, by znaleźć się w czołówce ligowej tabeli. Drużyna ta zajmowała szóstą pozycję i była zdecydowanym faworytem spotkania.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał David Morgan z zespołu gości. Była to 24. minuta starcia.

Trener Accrington Stanley postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Adam Phillips, a murawę opuścił David Morgan. W 75. minucie sędzia pokazał kartkę Harveyowi Rodgersowi, piłkarzowi Accrington Stanley.

W 82. minucie Paul Smyth został zastąpiony przez Matta Butchera. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu arbiter przyznał kartkę Cameronowi Burgessowi z Accrington Stanley. W 88. minucie sędzia wskazał na wapno, jednak bramkarz nie bez kłopotów obronił nieudany strzał. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystała jedenastka Accrington Stanley.

W doliczonej czwartej minucie spotkania arbiter ukarał kartką Daniela Ballarda, zawodnika gospodarzy.

Ben Barclay
90′ Daniel George Ballard
Thomas Scully

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Blackpool FC, a zawodnikom gości przyznał trzy.

Zespół gospodarzy nie skorzystał ze zmian. Natomiast jedenastka Accrington Stanley w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.