Reklama

Reklama

Barrow AFC - Cambridge United FC 0-2 (0-1). Liga angielska - 28. kolejka League Two

W starciu 28. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 6 lutego, jedenastka Barrow AFC przegrała z Cambridge United 0-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Progression Solicitors Stadium w Barrow-in-Furness.

W  starciu 28. kolejki angielskiej League Two, które rozegrane zostało 6 lutego, jedenastka Barrow AFC przegrała  z Cambridge United  0-2 (0-1). Pojedynek odbył się na Progression Solicitors Stadium w Barrow-in-Furness.

Przed meczem można było odgadnąć kto jest faworytem. Drużyna Barrow AFC plącze się na dole tabeli zajmując 22. pozycję, za to jedenastka Cambridge United zajmując pierwsze miejsce w rozgrywkach była zdecydowanym kandydatem do zwycięstwa.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. W 40. minucie Chris Taylor został zmieniony przez Toma Beadlinga.

Reklama

Trzeba było trochę poczekać, aby Paul Mullin wywołał eksplozję radości wśród kibiców Cambridge United, strzelając gola w 43. minucie spotkania. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiętnaste trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Cambridge United.

Drugą połowę zespół Barrow AFC rozpoczął w zmienionym składzie, za Jamiego Devitta, Toma Beadlinga weszli Daniel Bramall, Lewis Hardcastle. Na 19 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Barrow AFC doszło do zmiany. Luke James wszedł za Olivera Banksa.

W 73. minucie kartką został ukarany Tom Davies, zawodnik Barrow AFC. Na dziewięć minut przed zakończeniem meczu w zespole Cambridge United doszło do zmiany. Shilow Tracey wszedł za Luke'a Hannanta.

Drużyna Barrow AFC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, zdobywając kolejną bramkę. W 84. minucie na listę strzelców wpisał się Joe Ironside. Można się było tego spodziewać, w tym sezonie jest naprawdę skuteczny i wielokrotnie trafiał do siatki rywali. Ma już na swoim koncie 11 strzelonych goli. Asystę zaliczył Kyle Knoyle.

Kibice Cambridge United nie mogli już doczekać się wprowadzenia Harveya Knibbsa. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Paul Mullin. Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w doliczonej pierwszej minucie spotkania, sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn: Dionowi Donohue i Liamowi O'Neilowi. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Barrow AFC, natomiast zawodnikom gości pokazał jedną.

Zespół gospodarzy wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna Cambridge United w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższy wtorek jedenastka Cambridge United będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Salford City FC. Tego samego dnia Exeter City FC zagra z jedenastką Barrow AFC na jej terenie.

Reklama

Reklama

Reklama