41. kolejka Championship: Millwall FC - Queens Park Rangers FC 0-0

W pojedynku 41. kolejki angielskiej Championship, który rozegrany został 10 kwietnia, drużyna Milwall FC zremisowała z Queens Park Rangers 0-0. Mecz na The Den w Londynie obejrzało 13 132 widzów.

41. kolejka Anglia - Championship
2019-04-10 20:45 | Stadion: The Den | Widzów: 13132 | Arbiter: J. Brooks
Millwall FC
Queens Park Rangers FC
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 starć zespół Queens Park Rangers (”Super Hoops”) wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Osiem meczów zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 14. a 33. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Milwall FC (”Lwy”) oraz dwie drużynie przeciwnej.

W pierwszych minutach drugiej połowy kartką został ukarany Massimo Luongo, piłkarz gości. W 62. minucie Nahki Wells został zastąpiony przez Brighta Osayiego-Samuela.

A kibice Milwall FC nie mogli już doczekać się wprowadzenia Aidena O'Briena. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 17 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Ben Marshall. W 83. minucie w zespole ”Lwów” doszło do zmiany. Steve Morison wszedł za Ryana Tunnicliffe'a. Po chwili trener Queens Park Rangers postanowił skorzystać ze swojego jokera. W pierwszej minucie doliczonego czasu starcia na plac gry wszedł Paweł Wszołek, a murawę opuścił Luke Freeman.

Massimo Luongo49′
14′ 78′ Ben Marshall
Ryan Manning33′
Ben Thompson
Josh Scowen
30′ 83′ Ryan Tunnicliffe
Paweł Wszołek90′
83′ Steve Morison
Tomer Hemed
78′ Aiden O'Brien
Lewis Walker

Drużyna Milwall FC miała dziewięć szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, natomiast piłkarzom Queens Park Rangers przyznał trzy.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.

Zespół Queens Park Rangers w drugiej połowie także wymienił dwóch graczy.