Reklama

Reklama

Walsall Football Club - Swindon Town Football Club 2-0 (0-0). Carabao Cup

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek Carabao Cup pomiędzy drużynami Walsallu a Swindon Town. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Walsallu 2-0, który wywalczył awans.

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek  Carabao Cup pomiędzy drużynami Walsallu  a Swindon Town. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Walsallu 2-0, który wywalczył awans.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków zespół Walsallu wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Walsallu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Swindon Town była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 78. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Harrison Minturn osłabiając tym samym drużynę Swindon Town.

Reklama

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Walsallu w 80. minucie spotkania, gdy Daniel Johnson zdobył z karnego pierwszą bramkę.

Zespół Swindon Town ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Walsallu, strzelając kolejnego gola. Na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku na listę strzelców wpisał się Timmy Abraham.

Od 81. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Swindon Town. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Zespół Walsallu zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał dwa celne strzały. Wyjątkowa nieporadność napastników Swindon Town była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Sędzia nie ukarał zawodników Walsallu żadną kartką, natomiast piłkarzom Swindon Town pokazał trzy żółte i jedną czerwoną.

Zespół Walsallu nie skorzystał ze zmian. Drużyna Swindon Town także nie skorzystała ze zmian.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL