Milton Keynes Dons Football Club - Sutton United Football Club 1-0 (1-0). Carabao Cup

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek Carabao Cup pomiędzy drużynami Milton Keynes Dons a Sutton United. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Milton Keynes Dons 1-0, który wywalczył awans.

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek  Carabao Cup pomiędzy drużynami Milton Keynes Dons  a Sutton United. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Milton Keynes Dons 1-0, który wywalczył awans.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Milton Keynes Dons.

Od pierwszych minut jedenastka Milton Keynes Dons zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Sutton United była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Milton Keynes Dons w 41. minucie spotkania, gdy Conor Grant zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Milton Keynes Dons.

W drugiej połowie nie padły gole.

Drużyna Milton Keynes Dons zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała jeden celny strzał. Wyjątkowa nieporadność napastników Sutton United była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału.

Obie drużyny grały czysto, więc sędzia nie musiał pokazywać żadnych kartek.

Drużyna Milton Keynes Dons nie skorzystała ze zmian. Zespół Sutton United również nie skorzystał ze zmian.