Harrogate Town Association Football Club - Stockport County Football Club 0-1 (0-0). Carabao Cup

9 sierpnia odbyło się starcie rozgrywek Carabao Cup pomiędzy drużynami Harrogate Town a Stockport County. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Stockport County 1-0, który wywalczył awans.

9 sierpnia odbyło się starcie rozgrywek  Carabao Cup pomiędzy drużynami Harrogate Town  a Stockport County. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Stockport County 1-0, który wywalczył awans.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 pojedynków drużyna Stockport County wygrała sześć razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Stockport County zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Harrogate Town była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 39. minucie sędzia ukarał kartką Ryana Croasdale'a, zawodnika Stockport County.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedyną bramkę meczu zdobył Conner Jennings dla zespołu Stockport County. Bramka padła w tej samej minucie. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Stockport County: Jamesowi Brownowi w 70. minucie i Myles'owi Hippolytemu w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania.

Wyjątkowa nieporadność napastników Harrogate Town była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Jedenastka Stockport County zdominowała rywali na boisku. Przeprowadziła o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddała jeden celny strzał.

Sędzia nie ukarał piłkarzy Harrogate Town żadną kartką, natomiast zawodnikom Stockport County przyznał trzy żółte.

Drużyna Harrogate Town nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Stockport County również nie skorzystała ze zmian.