Forest Green Rovers Football Club - Leyton Orient Football Club 2-0 (1-0). Carabao Cup

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek Carabao Cup pomiędzy drużynami Forest Green Rovers a Leyton Orient. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Forest Green Rovers 2-0, który wywalczył awans.

9 sierpnia odbyło się spotkanie rozgrywek  Carabao Cup pomiędzy drużynami Forest Green Rovers  a Leyton Orient. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Forest Green Rovers 2-0, który wywalczył awans.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Jedenastka Forest Green Rovers wygrała aż cztery razy, zremisowała dwa, a przegrała tylko raz.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W piątej minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jaydena Sweeneya z Leyton Orient, a w szóstej minucie Dominica Bernarda z drużyny przeciwnej.

Armani Little wywołał eksplozję radości wśród kibiców Forest Green Rovers, zdobywając bramkę w 17. minucie pojedynku. W 34. minucie arbiter przyznał kartkę George'owi Moncurowi z Leyton Orient.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Forest Green Rovers.

Jedenastka Leyton Orient ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Forest Green Rovers, strzelając kolejnego gola. W 50. minucie Armani Little ponownie zdobył bramkę zmieniając wynik na 2-0.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Harveyowi Bunkerowi z zespołu Forest Green Rovers. Była to 78. minuta starcia. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-0.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedenastka Forest Green Rovers nie skorzystała ze zmian. Zespół Leyton Orient także nie skorzystał ze zmian.