Doncaster Rovers Football Club - Lincoln City Football Club 0-3 (0-1). Carabao Cup

9 sierpnia odbyło się starcie rozgrywek Carabao Cup pomiędzy drużynami Doncastra Rovers a Lincoln City. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Lincoln City 3-0, który wywalczył awans.

9 sierpnia odbyło się starcie rozgrywek  Carabao Cup pomiędzy drużynami Doncastra Rovers  a Lincoln City. Mecz zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Lincoln City 3-0, który wywalczył awans.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą osiem razy. Zespół Doncastra Rovers wygrał aż pięć razy, zremisował raz, a przegrał tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Lincoln City w 12. minucie spotkania, gdy Charley Kendall strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Liam Ravenhill z zespołu Doncastra Rovers. Była to 45. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Lincoln City.

Fani jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach po przerwie, a już padła kolejna bramka w tym spotkaniu. W 47. minucie wynik na 0-2 podwyższył Teddy Bishop.

Arbiter nie ukarał zawodników Lincoln City żadną kartką, natomiast piłkarzom Doncastra Rovers przyznał jedną żółtą.

Drużyna Doncastra Rovers nie skorzystała ze zmian. Zespół Lincoln City także nie skorzystał ze zmian.