Santos Futebol Clube - Club Atletico Banfield 1-1 (1-1). 6. kolejka Copa Sudamericana

W meczu 6. kolejki Copa Sudamericana, który rozegrany został 25 maja, drużyna Santos FC zremisowała z Banfieldem 1-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Estadio Urbano Caldeira.

W  meczu 6. kolejki  Copa Sudamericana, który rozegrany został 25 maja, drużyna Santos FC zremisowała  z Banfieldem  1-1 (1-1). Spotkanie odbyło się na Estadio Urbano Caldeira.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Banfieldu wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Banfield: Jesusowi Datolowi w 16. i Gregoriowi Tancowi w 34. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Santos FC w 36. minucie spotkania, gdy Marcos Leonardo zdobył z karnego pierwszą bramkę.

Drużyna Santos FC krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko dziewięć minut, ponieważ zespół Banfieldu doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Nicolas Domingo. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

W 54. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Jesus Datolo z drużyny Banfieldu i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten piłkarz dostał w 16. minucie. W 59. minucie Maximiliano Cuadra został zastąpiony przez Juliana Palaciosa.

W 60. minucie w zespole Banfieldu doszło do zmiany. Alejandro Cabrera wszedł za Agustina Urziego. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Gregorio Tanco z Banfieldu i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 34. minucie. Między 63. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Santos FC: Madson, Ricardo Goulart, Sandry, Rwan Seco, Lucas Silva, na ich miejsce weszli: Lucas Barbosa, Jhojan Julio, Gabriel Pirani, Bryan Angulo, Bruno Oliveira. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Juana Cruza, Giuliana Galoppa zajęli: Dylan Gissi, Matias Romero.

W 79. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Lucasa Barbosę z Santos FC, a w 90. minucie Emanuela Coronela z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły gole.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki oraz dwie czerwone zawodnikom Banfieldu, natomiast piłkarzom Santos FC pokazał jedną żółtą.

Zespół Santos FC w drugiej połowie wymienił pięciu graczy. Natomiast drużyna Banfieldu w drugiej połowie dokonała czterech zmian.