Reklama

Reklama

Żużel. Finały Srebrnego i Brązowego Kasku w telewizji! Do tego eliminacje IMP i wiele innych

Rybnicka telewizja internetowa Sabmar nawiązała współpracę ze stacją telewizyjną Motowizja, która po zeszłorocznym udanym wejściu do speedwayowej branży postanowiła rozszerzyć swoją ofertę transmisji żużlowych

Rybnicka telewizja internetowa znana jest w środowisku z transmitowania zawodów, które zazwyczaj nie leżały w obszarze zainteresowań największych medialnych potentantów. Za pośrednictwem SabmarTV obserwowano niegdyś między innymi GP Challenge, SEC Challenge czy zawody juniorskie. Kibice zazwyczaj bardzo ciepłą wypowiadają się o działalności firmy Marcina Wypiora, ojca juniora ROW-u, Błażeja. Młody żużlowiec sam często pomaga przy telewizyjnej robocie. Uważa się nawet, że za kamerą czy konsoletą radzi sobie dużo lepiej niż na motocyklu.

Reklama

Motowizja to stacja telewizyjna, która w ubiegłym roku zrewolucjonizowała rynek transmisji w czarnym sporcie. Jako pierwsza w historii zdecydowała się pokazać wszystkie mecze 2. ligi żużlowej. Większość ekspertów uważała taką decyzję za samobójstwo młodej marki. - Kto będzie chciał oglądać tak niskie rozgrywki - pytano. Malkontenci nie mieli racji, oglądalność spotkań stała na bardzo wysokim poziomie. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, jakoby Gabriel Waliszko i spółka mieli zająć się trzecim poziomem rozgrywek również i w tym sezonie.

Tym razem do drugoligowych spotkań dołączą w ramówce inne zawody, które z pewnością ściągną przed ekrany wielu koneserów czarnego sportu. Oficjalnie poinformowano, że w Motowizji kibice zobaczą: finały Brązowego i Srebrnego Kasku oraz MMPPK, a także ostateczne rozstrzygnięcia w DMPJ czy wreszcie półfinał i ćwierćfinał IMP. Ta lista ma jeszcze ulec rozszerzeniu. 

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź

Dowiedz się więcej na temat: Motowizja | sabmarTV | żużel | transmisje | 2. liga | Brązowy Kask | srebrny kask

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje