Reklama

Reklama

Zmieniony po 20 minutach Denilson wpadł w furię

Dni Denilsona w Arsenalu wydają się policzone. Brazylijski piłkarz wpadł w furię po tym, jak Arsene Wenger zmienił go już po 20 minutach gry w meczu z nieoficjalną reprezentacją Malezji, a swoją złość wyładował na tunelu prowadzącym z boiska do szatni.

Angielskie media są przekonane o tym, że Denilson nie zagra już w Arsenalu, a incydent podczas azjatyckiego tournee drużyny był jego przysłowiowym "gwoździem do trumny".

Brazylijski pomocnik już wcześniej wyrażał nadzieję na opuszczenie Emirates Stadium, jednak nie znaleźli się chętni na jego usługi. Arsene Wenger zabrał więc piłkarza do Azji, gdzie Arsenal zaplanował serię meczów towarzyskich. Denilson w spotkaniu z kadrą Malezji wszedł na boisko w drugiej połowie, jednak został zmieniony już po 20 minutach gry wygranego 4-0 spotkania.

Reklama

Rozwścieczony piłkarz nie mogąc znieść upokorzenia wyładował swoją złość najpierw w tunelu prowadzącym do szatni, a następnie w szatni. Początkowo wydawało się, że Wenger dokonał zmiany z powodu kontuzji Denilsona, lecz sztab medyczny Arsenalu zapewnił, że piłkarz jest zdrów.

Arsene Wenger dokonał zmiany, gdyż był rozczarowany poziomem gry piłkarza. Francuz woli stawiać na Emmanuela Frimponga i Craiga Eastmonda, którzy prezentują się znacznie lepiej niż Brazylijczyk.

45 minut w bramce Arsenalu rozegrał Wojciech Szczęsny, który wyszedł w pierwszym składzie drużyny. Gole dla londyńczyków strzelali Aaron Ramsey, Theo Walcott, Carlos Vela i Tomas Rosicky.

Arsenal - Malezja 4-0 (2-0)

1-0 Ramsey 5. (k.)

2-0 Walcott 27.

3-0 Vela 56.

4-0 Rosicky 90.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama