Reklama

Reklama

Zmiana w hiszpańskiej kadrze

Skrzydłowy Liverpoolu Albert Riera w trybie awaryjnym został powołany do kadry Hiszpanii na mecze eliminacji do MŚ 2010 przeciwko Estonii i Belgii (odpowiednio: 11 i 15 października).

Riera zastąpi kontuzjowanego Diego Capela z Sevilli. - To uraz, który ciągnął się za mną od dłuższego czasu. Przez ostatnie dni czułem się dobrze, ale we wtorek nie byłem w stanie dokończyć treningu - żalił się Capel.

Uraz pomocnika Sevilii to nie jedyne zmartwienie trenera Vicente del Bosque. 57-letni szkoleniowiec nadal nie wie na pewno, czy do gry w nadchodzących meczach będą zdolni także Andres Iniesta, Carles Puyol i Santi Cazorla. Sztab medyczny hiszpańskiej kadry zapewnia jednak, że cała trójka na sobotę zdąży wyleczyć swoje urazy.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama