Reklama

Reklama

Zmarł legendarny baseballista Tom Seaver

W wieku 75 lat zmarł baseballista Tom Seaver. Amerykanin był prawdziwą legendą dyscypliny. Wygrał 311 meczów dla czterech różnych drużyn. Powodem śmierci są między innymi powikłania wskutek koronawirusa.

Seaver grał na pozycji miotacza w Major League Baseball - najważniejszej amerykańskiej lidze baseballu. Swój debiutancki występ zaliczył w 1967 roku, blisko przez dwadzieścia lat notując znakomite rezultaty.

W 1969 roku razem z New York Mets triumfował w World Series. Było to pierwsze zwycięstwo w historii tej drużyny.

Przez trzy sezonu zyskiwał status najlepszego miotacza.

Po dziesięciu latach kariery spędzonej w nowojorskim zespole "Miracle Mets" przeszedł co Cincinnati Reds. Potem swoją zawodową przygodę z baseballem kontynuował w Chicago White Mets.

Reklama

W 1992 roku został uhonorowany w Galerii Sław Baseballu.

 

 

 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL