Reklama

Reklama

Złota Liga - trzecie miejsce Rogowskiej, piąte Pyrek

Anna Rogowska (SKLA Sopot) zajęła wynikiem 4,55 trzecie, a Monika Pyrek (MKL Szczecin) - 4,45 szóste miejsce w konkursie skoku o tyczce w mityngu Złotej Ligi na stadionie Stade de France w podparyskim Saint Denis.

Czwarte zwycięstwo w Złotej Lidze odniosła dwukrotna złota medalistka olimpijska i rekordzistka świata Jelena Isinbajewa. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych (deszcz i zimno) Rosjanka skoczyła 4,65

Reklama

Wyniki:

* oznaczono konkurencje zaliczane do cyklu Złotej Ligi

KOBIETY

100 m *

1. Kerron Stewart (Jamajka) 10,99

2. Chandra Sturrup (Bahamy) 11,15

3. Aleen Bailey (Jamajka) 11,26

4. Alexandria Anderson (USA) 11,27

5. LaShauntea Moore (USA) 11,31

6. Lauryn Williams (USA) 11,31

400 m *

1. Sanya Richards (USA) 49,34

2. Novlene Williams-Mills (Jamajka) 50,39

3. Amantle Montsho (Botswana) 50,61

4. Debbie Dunn (USA) 50,66

5. Amy Mbacke Thiam (Senegal) 50,93

6. Monica Hargrove (USA) 51,02

800 m

1. Anna Willard (USA) 1.58,80

2. Elisa Cusma Piccione (Włochy) 1.58,99

3. Oksana Zbrożek (Rosja) 1.59,13

4. Marilyn Okoro (Wielka Brytania) 1.59,56

5. Elodie Guegan (Francja) 1.59,57

6. Anna Rostkowska (Polska) 1.59,77

100 ppł * (wiatr -0,3 m/s)

1. Dawn Harper (USA) 12,68

2. Michelle Perry (USA) 12,75

3. Virginia Powell (USA) 12,81

4. Delloreen Ennis-London (Jamajka) 12,81

5. LoLo Jones (USA) 12,91

6. Damu Cherry (USA) 13,01

400 ppł

1. Anna Jesień (Polska) 54,37

2. Melaine Walker (Jamajka) 54,47

3. Tiffany Williams (USA) 54,72

4. Josanne Lucas (Trinidad i Tobago) 54,88

5. Angela Morosanu (Rumunia) 56,16

6. Nickiesha Wilson (Jamajka) 56,42

wzwyż *

1. Blanka Vlasic (Chorwacja) 1,99

2. Anna Cziczerowa (Rosja) 1,97

3. Antonietta Di Martino (Włochy) 1,97

4. Marina Aitova (Kazachstan) 1,92

5. Wiktorija Kługina (Rosja) 1,92

6. Chaunte Howard (USA) 1,89

tyczka *

1. Jelena Isinbajewa (Rosja) 4,65

2. Swietłana Fieofanowa (Rosja) 4,55

. Anna Rogowska (Polska) 4,55

4. Chelsea Johnson (USA) 4,45

5. Fabiana Murer (Brazylia) 4,45

. Monika Pyrek (Polska) 4,45

MĘŻCZYŹNI

100 m * (wiatr -0,2 m/s)

1. Usain Bolt (Jamajka) 9,79

2. Daniel Bailey (Antyle) 9,91

3. Yohan Blake (Jamajka) 9,93

4. Richard Thompson (Trinidad i Tobago) 10,04

5. Ivory Williams (USA) 10,07

6. Simeon Williamson (Wielka Brytania) 10,14

400 m *

1. Jeremy Wariner (USA) 45,28

2. Chris Brown (Bahamy) 45,44

3. Leslie Djhone (Francja) 45,47

4. David Neville (USA) 45,49

5. Johan Wissman (Szwecja) 45,86

6. Ricardo Chambers (Jamajka) 45,87

800 m

1. Ismail Ahmed Ismail (Sudan) 1.45,85

2. Nadjim Manseur (Algieria) 1.46,31

3. Khadevis Robinson (USA) 1.46,47

4. Michael Rimmer (W. Brytania) 1.46,73

5. Florent Lacasse (Francja) 1.47,39

6. Karjuan Williams (USA) 1.47,51

3000 m *

1. Kenenisa Bekele (Etiopia) 7.28,64

2. Bernard Lagat (USA) 7.33,15

3. Morhad Amdouni (Francja) 7.37,50

4. Chris Solinsky (USA) 7.37,72

5. Juan Carlos Higuero (Hiszpania) 7.38,71

6. Leonard Patrick Komon (Kenia) 7.38,98

3000 z przeszkodami

1. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (Francja) 8.13,23

2. Ezekiel Kemboi (Kenia) 8.15,27

3. Jukka Keskisalo (Finlandia) 8.15,59

4. Abel Kiprop Mutai (Kenia) 8.16,42

5. Wesley Kiprotich (Kenia) 8.16,44

6. Mustafa Mohamed (Szwecja) 8.18,44

110 ppł *

1. Dexter Faulk (USA) 13,14

2. Dwight Thomas (Jamajka) 13,30

3. Garfield Darien (Francja) 13,39

4. Aries Merritt (USA) 13,42

5. Andrew Turner (W. Brytania) 13,44

6. Antwon Hicks (USA) 13,49

tyczka

1. Renaud Lavillenie (Francja) 5,70

2. Damiel Dossevi (Francja) 5,60

3. Malte Mohr (Niemcy) 5,45

4. Derek Miles (USA) 5,45

5. Romain Mesnil (Francja) 5,45

6. Paul Burgess (Australia) 5,30

trójskok

1. Phillips Idowu (W. Brytania) 17,17

2. Jadel Gregorio (Brazylia) 17,12

3. Arnie David Girat (Kuba) 17,07

4. Alexis Copello (Kuba) 17,00

5. Teddy Tamgho (Francja) 16,97

6. Leevan Sands (Bahamy) 16,78

oszczep *

1. Andreas Thorkildsen (Norwegia) 88,03

2. Tero Pitkaemaeki (Finlandia) 86,68

3. Vadims Vasilevskis (Łotwa) 82,82

4. Teemu Wirkkala (Finlandia) 82,49

5. Oleksandr Piatnica (Ukraina) 81,96

6. Mark Frank (Niemcy) 81,73

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama