Reklama

Reklama

Żewłakow: Chcemy się odizolować

Kapitan reprezentacji Polski Michał Żewłakow przyznał w wywiadzie dla stacji "tvn24", że cieszy się z faktu rozwiązania konfliktu w Polskim Związku Piłki Nożnej. Reprezentacyjny obrońca uważa, iż kadrowicze mogą teraz skupić się tylko i wyłącznie na treningu.

Zapytany, co sądzi o drużynie narodowej Czech, z którą nasza reprezentacja zmierzy się już w sobotę, Żewłakow powiedział:

- Czesi uchodzą za faworyta naszej grupy jak i sobotniego meczu. Po tym, jak ostatnio gramy i po naszej stracie punktów ze Słowenią, mecz z Czechami jest bardzo interesujący. Oczywiście będziemy grać o trzy punkty.

- Taki prawdziwy trening przewidziany jest na jutro. Niektórzy zawodnicy jeszcze odpoczywają, bo grali w weekend swoje mecze w klubach. Stało się regułą, że początek reprezentacji oznacza wiele pracy dla naszych masażystów - dodał obrońca.

Reklama

Kapitan reprezentacji Polski odniósł się także do sprawy zamieszania w Polskim Związku Piłki Nożnej.

- Na pewno lepiej się trenuje, mając świadomość , że zagra się mecz. Kiedy nie ma się informacji, czy mecz się odbędzie, nie jest to niczym przyjemnym. My jednak chcemy się od tego odizolować i skupiamy się wyłącznie na grze - zakończył Żewłakow.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje