Reklama

Reklama

"Żbiku" i stadiony świata

Robert Żbikowski to jeden z najlepszych graczy drużyny z Jastrzębia. Napastnik GKS-u w zeszłym sezonie strzelił dla swojej drużyny dziewięć bramek, a w bieżących rozgrywkach już pięć razy wpisywał się na listę strzelców.

Bramka zdobyta przez popularnego "Żbika" w meczu ze Zniczem Pruszków, to jak określił Janusz Wyrobek - "stadiony świata". Podobnego zdania jest sam zawodnik: - Był to rzeczywiście ładny gol, po znakomitym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Witka Wawrzyczka - powiedział na łamach "Sportu" Robert Żbikowski.

Reklama

To już trzecia bramką strzelona drużynie z Pruszkowa przez snajpera GKS-u. "Mam patent na Znicza. Ale strzelam bramki tej drużynie tylko na wyjeździe. U siebie jakoś nie potrafię umieścić piłki w siatce. Z pięciu goli, które zdobyłem w tym sezonie, aż cztery strzeliłem na wyjeździe, a tylko jedną bramkę w Jastrzębiu" - powiedział piłkarz.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Żbikowskim zainteresowana jest Warta Poznań i Odra Opole. "Pierwsze słyszę" - ucina krótko zaskoczony napastnik.

Więcej w "Sporcie".

Dowiedz się więcej na temat: Żbik | stadiony | napastnik | gks | robert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama