Reklama

Reklama

Zawsze grać na Śląskim

Pomocnik reprezentacji Polski - Mariusz Lewandowski nie ma wątpliwości, że "biało-czerwoni" w pełni zasłużenie pokonali Czechów. Piłkarz nie ukrywa, że w osiągnięciu tego sukcesu pomogła drużynie magia Stadionu Śląskiego. Polacy chcieliby wszystkie mecze rozgrywać na tym obiekcie.

- Powiedziałem to już wcześniej, że z teoretycznie słabszymi przeciwnikami gra się słabsze mecze. Dzisiaj zagraliśmy dobrze. Mecz był ciekawy i w pełni zasłużenie sięgnęliśmy po to zwycięstwo. Szkoda tylko tej straconej bramki. Podobnie było w starciu z Portugalią. Rozegraliśmy równie dobry mecz i też rywale strzelili nam bramkę w samej końcówce. Dziś pokonaliśmy Czechów, a teraz czeka nas ciężki mecz na Słowacji - powiedział zawodnik Szachtara Donieck.

- Pokazaliśmy, że jesteśmy dobrym zespołem, a przede wszystkim nieobliczalnym. Potrafimy się naprawdę skoncentrować w trudnych sytuacjach. Chciałbym jednocześnie podkreślić, że bardzo dobrze się nam gra na Stadionie Śląskim. Tu jest niesamowita atmosfera i w każdej minucie meczu chce ci się grać. Ja nie mówię, że na innych stadionach, w innych spotkaniach tak nie jest, ale tutaj jest inna otoczka. Zdecydowanie byśmy chcieli, aby wszystkie mecze się tutaj odbywały - dodał piłkarz.

Reklama

- Zagraliśmy na pewno mądrze w środku boiska. Nie pozwoliliśmy rywalom na dużo. Mieliśmy dużo przechwytów. Zagraliśmy pewnie w obronie, przeprowadzaliśmy też szybkie kontrataki - zakończył Mariusz Lewandowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje