Reklama

Reklama

Zaskakujący transfer Garguły?!

To może być wielki hit, zimowego okienka transferowego. Łukasz Garguła uważany za jednego z najlepszych pomocników w lidze, prawdopodobnie już zimą zmieni barwy klubowe. Nie będzie to jednak Wisła Kraków, czy Legia Warszawa. Popularny "Guła" może trafić do łódzkiego Widzewa!

Łodzianie nie ukrywają, że ich celem jest powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej i już teraz budują mocną drużynę, która po ewentualnym awansie do ekstraklasy, będzie walczyła o miejsce w górnej części tabeli. Właściciel Widzewa Sylwester Cacek, latem przekonał do gry w zdegradowanym klubie Marcina Robaka i Macieja Mielcarza. Obaj zawodnicy bez problemu, mogliby zasilić kadry drużyn z ekstraklasy, ale mimo to, postanowili walczyć z Widzewem o powrót do elity.

Jeśli popularny "Guła" trafi z Bełchatowa do Łodzi, to w przeciwnym kierunku uda się Piotr Kuklis, który jest jak na razie tylko wypożyczony do GKS-u . Włodarze Widzewa musieliby oczywiście dopłacić także odpowiednią kwotę, ale nie może być mowy o wielkich pieniądzach, gdyż Gargule po sezonie wygasa kontrakt i pomocnik mógłby przenieść się do Łodzi na zasadzie wolnego transferu.

Reklama

Jeśli pomysł na sprowadzenie Garguły do Widzewa nie wypali, to alternatywą jest pozyskanie gracza Zagłębia Lubin - Michała Golińskiego.

Włodarze łódzkiego Widzewa, na razie nie chcą udzielać na ten temat informacji. " Nie będę tego komentował" - uciął krótko wiceprezes KS Widzew Łódź SA Marcin Animucki.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy