Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 5-7 marca. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych

Mistrzostwa świata w skokach narciarskich, walka Jana Błachowicza o obronę pasa, starcie Bayernu Monachium z Borussią Dortmund oraz gala boksu Queensberry Poland - to tylko część sportowych zmagań, którymi będziemy emocjonować się w najbliższy weekend. Sprawdź, gdzie obejrzeć najważniejsze sportowe wydarzenia w dniach 5-7 marca.

Piątek, 5 marca

Skoki narciarskie - MŚ w Oberstdorfie

Reklama

15.45 - seria próbna mężczyzn

17.30 - konkurs indywidualny mężczyzn, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport

Lekkoatletyka - Halowe ME

transmisja: TVP Sport i sport.tvp.pl

10.00 - 60 m ppł, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek

10.11 - trójskok mężczyzn, eliminacje: Adrian Świderski

10.17 - 400 m mężczyzn, eliminacje: Kajetan Duszyński

10.20 - skok o tyczce kobiet, eliminacje

10.52 - skok wzwyż, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek

11.05 - 400 m kobiet, eliminacje: Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic

11.18 - pchnięcie kulą mężczyzn, eliminacje: Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski

11.15 - 1500 m kobiet, eliminacje  Martyna Galant, Klaudia Kazimierska

12.18 - skok w dal kobiet, eliminacje

12.30 - 800 m kobiet, eliminacje: Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz

13.05 - pchnięcie kulą, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek

19.00 - skok w dal, pięciobój: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek

19.06 - pchnięcie kulą kobiet, finał: ew. Klaudia Kardasz

19.13 - skok wzwyż kobiet, eliminacje

19.25 - 400 m mężczyzn, półfinał: ew. Kajetan Duszyński

19.45 - 400 m kobiet, półfinał: ew. Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic

20.05 - 800 m mężczyzn, eliminacje: Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot

20.20 - skok w dal, finał

20.35 - pchnięcie kulą mężczyzn, finał: ew. Michał Haratyk, Jakub Szyszkowski

20.45 - 800 m, pięciobój, finał: Paulina Ligarska, Adrianna Sułek

21.00 - 3000 m kobiet, finał

21.35 - 1500 m mężczyzn, finał: ew. Adam Czerwiński, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys



Gala Queensberry Poland w Gniewie

20.00, transmisja: Polsat Sport, Polsat Sport Fight



PKO Ekstraklasa

20.30 - Wisła Kraków - Górnik Zabrze, transmisja: Canal+ Sport


Primera Division

21.00 - Valencia - Villarreal, transmisja: nSport+


Bundesliga

20.30 - Schalke - Mainz, transmisja: Canal+ Sport 2


MŚ w short tracku

9.07, transmisja: Polsat Sport News


MŚ w narciarstwie klasycznym

12.50 - sztafeta mężczyzn, transmisja: Eurosport 1


Fortuna I liga

14.00 - Odra Opole - Stomil Olsztyn

17.00 - Miedź Legnica - GKS Bełchatów

17.40 - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz, transmisja: Polsat Sport



Siatkówka mężczyzn - PlusLiga

20.30 - Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel, transmisja: Polsat Sport News



Hokej na lodzie - Polska Hokej Liga, play-off

18.30 - Cracovia - KH Energa Toruń



Futsal

13.50 - Norwegia - Polska w el. ME, transmisja: TVP Sport, sport.tvp.pl


Narciarstwo alpejskie

11.10 PŚ w Saalbach - zjazd mężczyzn, transmisja: Eurosport 1


Koszykówka mężczyzn - Energa Basket Liga

17.35 - Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek, transmisja: Polsat Sport Extra

19.00 - Trefl Sopot - Legia Warszawa, transmisja: Emocje TV

20.00 - PGE Spójnia Stargard - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, transmisja: Emocje TV


Snowboard

7.50 - zawody PŚ w Bakuriani, transmisja: Eurosport 2


Tenis - Puchar Davisa

14.00 - Polska - Salwador, transmisja: Polsat Sport News



Tenis - ATP 250 w Rotterdamie

13.00 - 17.30 i 19.30 - 23.00 - mecze ćwierćfinałowe , transmisja: Polsat Sport Extra

Sobota, 6 marca

Skoki narciarskie - MŚ w Oberstdorfie

15.45 - seria próbna mężczyzn

17.00 - konkurs drużynowy mężczyzn, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport


Lekkoatletyka - Halowe ME

transmisja: TVP Sport oraz sport.tvp.pl

10.00 - 60 m, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

10.04 - skok o tyczce mężczyzn, eliminacje: Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski

10.20 - 60 m, eliminacje: Dominik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski

10.42 - skok w dal, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

11.00 - 3000 m mężczyzn, eliminacje: Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

11.30 - 60 m ppł kobiet, eliminacje: Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska

12.00 - trójskok kobiet, eliminacje

12.10 - 60 m ppł mężczyzn, eliminacje: Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artur Noga

12.15 - pchnięcie kulą, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

12.50 - 60 m mężczyzn, półfinał: ew. Domik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski

18.50 - skok wzwyż, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

19.00 - 800 m kobiet, półfinał: ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz

19.15 - skok o tyczce kobiet, finał

19.25 - 800 m mężczyzn, półfinał: ew. Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot

19.40 - skok w dal kobiet, finał

19.50 - 1500 m kobiet, finał: ew. Martyna Galant, Klaudia Kazimierska

20.10 - 400 m mężczyzn, finał: ew. Kajetan Duszyński

20.25 - 400 m kobiet, finał: ew. Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic

20.58 - 60 m mężczyzn, finał: ew. Domik Kopeć, Remigiusz Olszewski, Przemysław Słowikowski


PKO Ekstraklasa

15.00 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, transmisja: Canal+ Sport

17.30 - Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, transmisja: Canal+ Sport

20.00 - Raków Częstochowa - Cracovia, transmisja: Canal+ Sport


Premier League

13.30 - Burley - Arsenal, transmisja: Canal+ Sport 2

16.00 - Sheffield United - Southampton, transmisja: Canal+ Sport 2

18.30 - Aston Villa - Wolverhampton, transmisja: Canal+ Sport 2

21.00 - Brighton - Leicester, transmisja: Canal+ Family


Serie A

15.00 Spezia - Benevento, transmisja: Eleven Sports 3

18.00 - Udinese - Sassuolo, transmisja: Eleven Sports 2

20.45 - Juventus - Lazio Eleven Sports 1, Eleven Sports 4


Bundesliga

15.30 - Hertha Berlin - Augsburg, transmisja: Eleven Sports 1

15.30 - Freiburg - RB Lipsk, transmisja: Eleven Sports 2

15.30 - Hoffenheim - Wolfsburg, transmisja: Eleven Sports 4

15.30 - Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen, transmisja: Canal+ Family

18.30 - Bayern Monachium - Borussia Dortmund, transmisja: Eleven Sports 1


Primera Division

14.00 - Real Valladolid - Getafe, transmisja: nSport+

16.15 - Elche - Sevilla, transmisja: nSport+

18.30 - Cadiz - Eibar, transmisja: Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

21.00 - Osasuna - Barcelona, transmisja: Canal+ Sport 2

Siatkówka mężczyzn - PlusLiga

14.45 - Ślepsk Malow Suwałki - Stal Nysa, transmisja: Polsat Sport

20.30 - GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom, transmisja: Polsat Sport


MŚ w narciarstwie klasycznym

9.50 - kombinacja norweska - konkurs drużynowy na dużej skoczni, transmisja: Eurosport 2

12.20 - bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet, transmisja: Eurosport 2


MŚ w short tracku

13.50 - 15.40 i 17.00 - 18.00, transmisja: Polsat Sport News


Tenis - Puchar Davisa

11.00 - mecz gry podwójnej, transmisja: Polsat Sport Extra 

35.00 - mecz gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra 

Tenis - ATP w Rotterdamie

15.00 - 1. mecz półfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra

19.30 - 21.30 - 2. mecz półfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra

18.00 - Polsat Sport News


Narciarstwo alpejskie

9.20 - PŚ w Jasnej - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, transmisja: Eurosport 1

10.30 - PŚ w Saalbach - zjazd mężczyzn, transmisja: Eurosport 1

12.30 - PŚ w Jasnej - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, transmisja: Eurosport 1


Fortuna I liga

12.40 - ŁKS - Widzew Łódź, transmisja: Polsat Sport

14.00 - Resovia - Górnik Łęcna

14.30 - GKS Jastrzębie Zdrój - Korona Kielce

17.00 - Radomiak Chrobry Głogów


Koszykówka mężczyzn - Energa Basket Liga

17.35 - MKS Dąbrowa Górnicza - Pszczółka Start Lublin, transmisja: Polsat Sport

19.30 - GTK Gliwice - HydroTruck Radom, transmisja: Emocje TV


Biathlon

11.00 - PŚ - sprint kobiet na 7,5 km, transmisja: Polsat Sport

15.40 - sprint mężczyzn na 10 km, transmisja: Polsat Sport News

Hokej na lodzie

Polska Hokej Liga - play-off

18.00 Unia Oświęcim - GKS Katowice

Kolarstwo

13.50 - wyścig Strade Bianche, transmisja: Eurosport 1


Snowboard

14.00 - PŚ - slalom gigant równoległy, transmisja: Eurosport 2


Fame MMA 9

20.00, transmisja: PPV

Niedziela, 7 marca

Sporty walki - UFC 259

2.30 w nocy z soboty na niedzielę - studio, transmisja: Polsat Sport

4.00  - początek walk z karty głównej, w tym pojedynek z udziałem broniącego pasa Jana Błachowicza, transmisja: 


Lekkoatletyka - Halowe ME

transmisja: TVP Sport oraz sport.tvp.pl

10.00 - 60 m ppł, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

10.20 - 60 m kobiet, eliminacje: Katarzyna Sokólska

10.53 - trójskok mężczyzn, finał

11.00 skok o tyczce, siedmiobój: Paweł Wiesiołek

11.19 - skok wzwyż mężczyzn, finał

12.35 - 60 m kobiet, półfinał: ew. Katarzyna Sokólska

13.00 - 60 m ppł mężczyzn, półfinał: ew. Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artur Noga

13.20 - 60 m ppł kobiet, półfinał: ew. Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska

17.00 - 60 m ppł mężczyzn, finał: ew. Damian Czykier, Krzysztof Kiljan, Artug Noga

17.05 - skok o tyczce, finał: ew. Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski

17.15 - 60 m ppł kobiet, finał: ew. Karolina Kołeczek, Pia Skrzyszowska

17.20 - trójskok kobiet, finał

17.30 - 1000 m, siedmiobój, finał: Paweł Wiesiołek

17.45 - skok wzwyż kobiet, finał

17.52 - 3000 m mężczyzn, finał: ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys

18.13 - 800 m kobiet, finał: ew. Angelika Cichocka, Joanna Jóźwik, Anna Wielgosz

18.25 - 800 m mężczyzn, finał: ew. Mateusz Borkowski, Patryk Dobek, Adam Kszczot

18.46 - 60 m kobiet, finał: ew. Katarzyna Sokólska

18.57 - 4x400 m mężczyzn, finał: Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak, Wiktor Suwara, Karol Zalewski

19.10 - 4x400 m kobiet, finał: Aleksandra Gaworska, Małgorzata Hołub-Kowalik, Natalia Kaczmarek, Kornelia Lesiewicz, Joanna Linkiewicz, Justyna Święty-Ersetic


PKO Ekstraklasa

12.30 - Piast Gliwice - Stal Mielec, transmisja: Canal+ Sport

15.00 - Pogoń Szczecin - Lech Poznań, transmisja: Canal+ Premium, TVP Sport

17.30 - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, transmisja: Canal+ Premium


Premier League

13.00 - West Bromwich - Newcastle, transmisja: Canal+ Family

15.00 - Liverpool - Fulham, transmisja: Canal+ Sport

17.30 - Manchester City - Manchester United, transmisja: Canal+ Sport

20.15 - Tottenham - Crystal Palace, transmisja: Canal+ Sport


Serie A

12.30 - AS Roma - Genoa, transmisja: Eleven Sports 1

15.00 - Hellas - Milan, transmisja: Eleven Sports 2

18.00 - Sampdoria - Cagliari, transmisja: Eleven Sports 2

20.45 - Napoli - Bologna, transmisja: Eleven Sports 1


Primera Division

14.00 - Huesca - Celta Vigo, transmisja: Eleven Sports 4

16.15 - Atletico Madryt - Real Madryt, transmisja: Eleven Sports 1

18.30 - Real Sociedad - Levante, transmisja: nSPort+

21.00 - Athletic Bilbao - Granada, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4


Bundesliga

15.30 - FC Koeln - Werder Brema, transmisja: Eleven Sports 3

18.00 - Arminia Bielefeld - Union Berlin, transmisja: Eleven Sports 3, Eleven Sports 4


Siatkówka mężczyzn - PlusLiga

14.45 - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Verva Warszawa Orlen Paliwa, transmisja: Polsat Sport

17.30 - Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie, transmisja: Polsat Sport


MŚ w short tracku

14.00 - transmisja Polsat Sport Extra

15.30 - 16.00 i 16.40 - 17.40, transmisja: Polsat Sport News


Fortuna I liga

12.40 - GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec, transmisja: Polsat Sport

14.30 - Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia


Koszykówka mężczyzn - Energa Basket Liga

17.35 - Polpharma Starogard Gdański - Enea Astoria Bydgoszcz, transmisja: Polsat Sport Extra


Koszykówka kobiet - ćwierćfinały Suzuki Pucharu Polski

17.00 - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski

19.30 - Basket 25 Bydgoszcz - SKK Polonia Warszawa


Narciarstwo aplejskie

9.20 - PŚ w Jasnej - 1. przejazd slalomu kobiet, transmisja: Eurosport 1

10.25 - PŚ w Saalbach - supergigant mężczyzn, transmisja: Eurosport 1

12.00 - PŚ w Jasnej - 2. przejazd slalomu kobiet, transmisja: Eurosport 1

Kolarstwo

13.35 - Grote prijs Jean-Pierre Monsere, transmisja: Eurosport 1

15.10 - Wyścig Paryż - Nicea - pierwszy etap, transmisja: Eurosport 1


Biathlon

11.50 - bieg na dochodzenie kobiet, transmisja: Eurosport 2

15.50 - bieg na dochodzenie mężczyzn, transmisja: Eurosport 2


Tenis - ATP w Rotterdamie

15.30 - mecz finałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra


Puchar Francji

21.00 - 1/16 finału Perpignan Canet FC - Olympique Marsylia

TB

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje