Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 5-7 lutego. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych

W weekend 5-7 lutego nie zabraknie sportowych emocji: PŚ w skokach narciarskich w Klingenthal, starcia Roberta Lewandowskiego z Krzysztofem Piątkiem oraz Arkadiusza Milika przeciwko PSG, a także mecze piłkarskiej Ekstraklasy z hitem Legia Warszawa - Raków Częstochowa. Do tego finał Pucharu Polski w hokeju, początek tenisowego Australian Open i wiele innych wydarzeń. Sprawdź, gdzie oglądać transmitowane wydarzenia w polskich telewizjach.

Skoki narciarskie - PŚ w Klingenthal

Piątek, 5 lutego
15:00 - Oficjalny trening
17:30 - Kwalifikacje, transmisja: Eurosport 1,

Sobota, 6 lutego
13:15 - Seria próbna
14:30 - Pierwsza seria konkursowa, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport,

Niedziela, 7 lutego
13:00 - Kwalifikacje
14:30 - Pierwsza seria konkursowa, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport.

PKO Ekstraklasa

Piątek, 5 lutego

18.00 - Lechia Gdańsk - Warta Poznań, transmisja: Canal+ Sport,

20.30 - Lech Poznań - Zagłębie Lubin, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD.

Sobota, 6 lutego

15.00 - Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, transmisja: Canal+ Sport,

17.30 - Pogoń Szczecin - Cracovia, transmisja: Canal+ Sport,

20.00 - Legia Warszawa - Raków Częstochowa, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, TVP Sport,

Niedziela, 7 lutego

15.00 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze, transmisja: Canal+ Sport,

17.30 - Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, transmisja: Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD,

Poniedziałek, 8 lutego

18.00 - Stal Mielec - Wisła Płock, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD.

Reklama

Niemiecka Bundesliga

Piątek, 5 lutego

20.00 - Hertha BSC (Piątek) - Bayern Monachium (Lewandowski), transmisja: Eleven Sports 1,

Sobota, 6 lutego

15.30 - Augsburg - Wolfsburg, transmisja: Eleven Sports 1,

15.30 - Schalke Gelsenkirchen - RB Lipsk, transmisja: Eleven Sports 4,

18.30 - Borussia Moenchengladbach - 1. FC Koeln, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4,

Niedziela, 7 lutego

18.00 - Arminia Bielefeld - Werder Brema, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4.


Angielska Premier League

Sobota, 6 lutego

13.30 - Aston Villa - Arsenal FC, transmisja: Canal+ Sport 2,

16.00 - Barnsley - Derby County (Championship), transmisja: Eleven Sports 3,

18.30 - Fulham FC - West Ham United, transmisja: Canal+ Sport 2,

21.00 - Manchester United - Everton FC, transmisja: Canal+ Sport 2,

Niedziela, 7 lutego

17.30 - Liverpool FC - Manchester United, transmisja: Canal+ Sport.

Hiszpańska Primera Division

Piątek, 5 lutego

21.00 - Deportivo Alaves - Real Valladolid, transmisja: Eleven Sports 4,

Sobota, 6 lutego

14.00 - Levante UD - Granada, transmisja: Eleven Sports 3,

16.15 - Huesca - Real Madryt, transmisja: Canal+ Family, nSport+,

18.30 - Elche - Villarreal, transmisja: Canal+ Family,

21.00 - Sevilla - Getafe, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4,

Niedziela, 7 lutego

14.00 - Real Sociedad - Cadiz, transmisja: Eleven Sports 2,

21.00 - Real Betis - FC Barcelona, transmisja: Eleven Sports 1.

Francuska Ligue 1

Sobota, 6 lutego

19.00 - Olympique Lyon - Strasbourg, transmisja: Eleven Sports 3, nSport+,

21.00 - Lens - Rennes, transmisja: Eleven Sports 3,

Niedziela, 7 lutego

15.00 - Nimes - AS Monaco, transmisja: Eleven Sports 3,

17.00 - Nantes - OSC Lille, transmisja: nSport+,

21.00 - Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain, transmisja: Canal+ Sport, Eleven Sports 2.

Włoska Serie A

Piątek, 5 lutego

20.45 - ACF Fiorentina - Inter Mediolan, transmisja: Eleven Sports 2,

Sobota, 6 lutego

15.00 - Atalanta Bergamo - Torino FC, transmisja: Eleven Sports 2,

18.00 - Juventus Turyn - AS Roma, transmisja: Eleven Sports 1,

20.45 - Genoa CFC - SSC Napoli, transmisja: Eleven Sports 1,

Niedziela, 7 lutego

12.30 - Benevento Calcio - Sampdoria Genua, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4,

15.00 - Udinese - Hellas Veroa, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4,

18.00 - Parma - Bologna, transmisja: Eleven Sports 2,

20.45- Lazio Rzym - Cagliari, transmisja: Eleven Sports 3.

Klubowe Mistrzostwa Świata

Niedziela, 7 lutego

19.00 - półfinał: Palmeiras - Tigers/Ulsan, transmisja TVP Sport.

Poniedziałek, 8 lutego

19.00 - półfinał: Bayern Monachium - Al Duhail/Al Ahly, transmisja: TVP 1 (od 2. połowy), TVP Sport.

Hokej na lodzie

Piątek, 5 lutego

19.30  Finał Pucharu Polski: JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim (Katowice), transmisja: TVP Sport,

Narciarstwo alpejskie

Piątek, 5 lutego

11.20 - PŚ w Garmisch-Partenkirchen: supergigant mężczyzn, transmisja: Eurosport 1.

Sobota, 6 lutego

11.25 - PŚ w Garmisch-Partenkirchen: zjazd mężczyzn, transmisja: Eurosport 1.

Narciarstwo klasyczne

Sobota, 6 lutego

10.55 - Kombinacja norweska: PŚ w Klingenthal, transmisja: Eurosport 1,

13.00 - Biegi narciarskie: PŚ w Ulricehamn, transmisja: Eurosport 1, TVP Sport

14.30 - Skoki narciarskie: PŚ w Klingenthal, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport,

Niedziela, 7 lutego

9.20 - Kombinacja norweska: PŚ w Klingenthal, transmisja: Eurosport 1,

11.20 - Kombinacja norweska: PŚ w Klingenthal, transmisja: Eurosport 1, 

12.35 - Biegi narciarskie: PŚ w Ulricehamn, transmisja: Eurosport 1, TVP Sport,

14.30 - Skoki narciarskie: PŚ w Klingenthal, transmisja: Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport.

Snooker - Turniej Shoot-Out w Milton Keynes

Piątek, 5 lutego

19.45 - 1. runda, transmisja: Eurosport 1,

Sobota, 6 lutego

13.45 - Dzień trzeci, transmisja: Eurosport 2,

19.45 - 2. runda, transmisja: Eurosport 1.

Niedziela, 7 lutego

13.45 - Dzień czwarty, transmisja: Eurosport 2,

19.45 - 4. runda, transmisja: Eurosport 1,

22.00 - mecze ćwierćfinałowe, transmisja: Eurosport 1,

23.00 - mecze półfinałowe, transmisja: Eurosport 1,

23.30 - finał, transmisja: Eurosport 1.

Tenis: Australian Open

Noc z 7 na 8 lutego:

1.00, 3.00, 5.00 - Dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 1, Eurosport 2.

Tenis: ATP Cup

Piątek, 5 lutego,

7.30 - półfinał gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, Polsat Sport Extra,

9.00 - półfinał gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, Polsat Sport Extra,

11.00 - półfinał gry podwójnej, transmisja: Polsat Sport, Polsat Sport Extra,

Sobota, 6 lutego

7.30 - finał gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport,

9.00 - finał gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport,

11.00 - finał gry podwójnej, transmisja: Polsat Sport.

Siatkówka kobiet - TAURON Liga

Piątek, 5 lutego

17.30 - Enegra MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź, transmisja: Polsat Sport,

Niedziela, 7 lutego

17.30 - ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów, transmisja: Polsat Sport.

Siatkówka mężczyzn: PlusLiga

Piątek, 5 lutego

20.30 - Jastrzębski Węgiel - Ślepsk Malow Suwalki, transmisja: Polsat Sport,

Sobota, 6 lutego

14.45 - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Asseco Resovia Rzeszów, transmisja: Polsat Sport,

17.30 - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, transmisja: Polsat Sport,

20.30 - Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn, transmisja: Polsat Sport.

Niedziela, 7 lutego

14.45 - Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, transmisja: Polsat Sport,

20.30 - Trefl Gdańsk - GKS Katowice, transmisja: Polsat Sport.

Koszykówka mężczyzn - Energa Basket Liga:

Piątek, 5 lutego

17.30 - MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański, transmisja: Polsat Sport Extra,

Sobota, 6 lutego

17.30 - Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek, transmisja: Polsat Sport Extra.

Niedziela, 7 lutego

17.30 - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, transmisja: Polsat Sport Extra.

Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga

Sobota, 6 lutego

17.10 - ORLEN Wisła Płock - KS Azoty-Puławy, transmisja: TVP Sport.

Niedziela, 7 lutego

16.55 - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn, transmisja: TVP Sport.

Sporty walki: UFC Fight Night

Noc z 6 na 7 lutego

2.00 - Waga ciężka: Alistair Overeem - Aleksandr Wołkow, transmisja: Polsat Sport.

Lekkoatletyka: Halowy mityng ISTAF Indoor - Berlin 2021

Piątek, 5 lutego

17.25 - mityng w Berlinie, transmisja: TVP Sport.

Bobsleje: Mistrzostwa świata - Altenberg 2021

Piątek, 5 lutego

10.30 - 1. przejazd dwójek kobiet, transmisja: Polsat Sport News,

12.05 - 2. przejazd dwójek kobiet, transmisja: Polsat Sport News,

Sobota, 6 lutego

10.00 - 1. przejazd dwójek mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra,

11.30 - 2. przejazd dwójek mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra,

14.30 - 3. przejazd dwójek kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra,

16.00 - 4. przejazd dwójek kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra.

Niedziela, 7 lutego

14.30 - 3. przejazd dwójek mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra,

16.00 - 4. przejazd dwójek mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra

Saneczkarstwo: Zawody PŚ w St. Moritz

Niedziela, 7 lutego

10.00 - 1. przejazd kobiet, transmisja: Eurosport 2,

11.25 - 2. przejazd kobiet, transmisja: Eurosport 2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje