Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 30 lipca - 1 sierpnia. Gdzie oglądać igrzyska olimpijskie i mecze Ekstraklasy?

W ten weekend cały czas będą trwać zmagania polskich sportowców w Tokio - rywalizację rozpoczną np. polscy lekkoatleci. Także na krajowym podwórku czeka nas jednak sporo emocji - przed nami bowiem 2. kolejka Ekstraklasy. Zobacz, gdzie oglądać na żywo transmisje z wydarzeń sportowych.

Tokio 2020

Piątek, 30 lipca

12.00: Lekkoatletyka (m.in. Klaudia Kardasz, Paulina Guba), TVP 1, Eurosport 1

12.00: Pływanie (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak, Katarzyna Wasick, sztafeta 4x100 m stylem zmiennym), TVP Sport

13.00: Piłka nożna kobiet, mecz ćwierćfinałowy: Holandia - USA, Eurosport 2

14.00: Siatkówka plażowa - Fijałek/Bryl - Evandro/Schmidt, TVP 1, Eurosport 1

14.30: Piłka ręczna - Niemcy - Norwegia

15.00: Siatkówka: ROC - Francja, TVP 1

15.00: Koszykówka kobiet, mecz grupowy: Chiny - Australia, Eurosport 2

Reklama

Sobota, 31 lipca

01.35: Lekkoatletyka, pływanie, TVP 1

01.40: Siatkówka plażowa, TVP Sport

02.00: Lekkoatletyka - sesja poranna, TVP Sport, od 03.00 w Eurosport 1, od 03.30 w Eurosport 2

03.00: Pływanie (50 m stylem dowolnym kobiet - półfinał), TVP Sport, od 03.30 w Eurosport 1

03.00: BMX - freestyle park kobiet i mężczyzn, Eurosport 2

05.05: Tenis mężczyzn - mecz o trzecie miejsce, TVP Sport, od 05.20 w Eurosport 1

05.05: Boks, tenis, TVP 1

06.40: Żeglarstwo - wyścigi punktowane kobiet i mężczyzn, wyścigi medalowe w klasie RS:X kobiet i mężczyzn, Eurosport 2

07.00: Tenis kobiet - mecz o trzecie miejsce Jelena Rybakina - Elina Switolina, TVP Sport, od 08.30 w Eurosport 1

07.00: Żeglarstwo, strzelectwo, TVP 1

09.00: Boks, jeździectwo, TVP Sport

10.00: Tenis kobiet - finał Belinda Bencic - Marketa Vondrousova, TVP 1, od 10.30 w Eurosport 1

11.30: Szermierka - szabla drużynowa kobiet (finał), Eurosport 2

12.05: Lekkoatletyka - sesja wieczorna, TVP 1, od 13.00 w Eurosport 1

12.50: Podnoszenie ciężarów (96 kg mężczyzn), TVP Sport

13.40: Piłka nożna mężczyzn - Korea Południowa - Meksyk (ćwierćfinał), Eurosport 2

15.00: Siatkówka plażowa (1/8 finału), TVP Sport

15.00: Siatkówka kobiet, Chiny - Włochy, Eurosport 1

16.00: Koszykówka mężczyzn - USA - Czechy, TVP Sport, Eurosport 2

Niedziela, 1 sierpnia

03.00: Lekkoatletyka - sesja poranna, Eurosport 2

03.45: Pływanie - finały, Eurosport 1

05.00: Tenis mężczyzn - finał, Eurosport 1

05.50: Siatkówka plażowa (1/8 finału), Eurosport 2

06.45: Koszykówka mężczyzn (faza grupowa) -  Argentyna - Japonia, Eurosport 2

10.00: Gimnastyka sportowa - finały, Eurosport 1'

10.15: Koszykówka mężczyzn (faza grupowa) -  Hiszpania - Słowenia, Eurosport 2

12.00: Lekkoatletyka - sesja wieczorna, Eurosport 1

14.00: Koszykówka kobiet (faza grupowa) - Korea Południowa - Serbia, Eurosport 2

15.00: Siatkówka mężczyzn (faza grupowa) - USA - Argentyna, Eurosport 1

PKO Ekstraklasa

Piątek, 30 lipca

18.00: Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna, Canal+ Sport, nSport+

20.30: Górnik Zabrze - Lech Poznań, Canal+ Sport, TVP Sport

Sobota, 31 lipca

15.00: Stal Mielec - Piast Gliwice, Canal+ Sport

17.30: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków, Canal+ Sport

20.00: Radomiak Radom - Legia Warszawa, Canal+ Sport

Niedziela, 1 sierpnia

15.00: Warta Poznań - Pogoń Szczecin, Canal+ Sport

17.30: Cracovia - Śląsk Wrocław, Canal+ Sport

20.00: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, Canal+ Sport

Fortuna 1. Liga

Piątek, 30 lipca

20.30: GKS Tychy - ŁKS, Polsat Sport News

Sobota, 31 lipca

12:40 - GKS Katowice - Resovia Rzeszów, Polsat Sport

Niedziela, 1 sierpnia

12.40: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport

Turniej ATP w Atlancie

Sobota, 31 lipca

21.00: mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport News

Niedziela, 1 sierpnia

01.00: mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport ExtraNiedziela, 1 sierpnia

00.00: mecz finałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

Turniej ATP Challenger w Poznaniu

Piątek, 30 lipca

13.00: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15.00: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17.00: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19.00: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

Sobota, 31 lipca

14.00: mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16.00: mecz półfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18.00: mecz finałowy gry podwójnej, Polsat Sport Extra

Niedziela, 1 sierpnia

12.00: mecz finałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

Żużel. PGE Ekstraliga

Niedziela, 1 sierpnia

16.30: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno, nSport+

19.15: Stal Gorzów Wielkopolski - Sparta Wrocław, nSport+

Formuła 1

Niedziela, 1 sierpnia

15.00: Grand Prix Węgier, Eleven Sports 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje