Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 26-28 lutego. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych

Ostatni weekend lutego zawiera wiele atrakcyjnych wydarzeń sportowych. Wyjątkowe będą mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie, gdzie szanse medalowe mają przede wszystkim nasi skoczkowie i skoczkinie. Oprócz tego pełną kolejkę po przerwie zimowej rozegra Fortuna 1 Liga, w grze będą także inne czołowe ligi piłkarskie, w tym PKO Ekstraklasa. Sprawdź gdzie oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe weekendu 26-28 lutego.

MŚ w narciarstwie klasycznym - Oberstdorf

Piątek , 26 lutego

Reklama

10:15 - Kombinacja norweska - konkurs mężczyzn na skoczni HS 106 (pierwsza część): TVP Sport, Eurosport 1

16:00 - Kombinacja norweska - bieg mężczyzn na 10 km (druga część): TVP Sport, Eurosport 1

17:15 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy kobiet na skoczni HS 106: TVP Sport, Eurosport 1

20:30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu mężczyzn na skoczni HS 106: TVP Sport, Eurosport 1

Sobota, 27 lutego

10:00 - Kombinacja norweska - konkurs kobiet na skoczni HS 106 (pierwsza część): TVP Sport, Eurosport 1

11:45 - Biegi narciarskie - bieg łączony kobiet 2x7,5 km: TVP Sport, Eurosport 1

13:30 - Biegi narciarskie - bieg łączony mężczyzn 2x15 km: TVP Sport, Eurosport 1

15:30 - Kombinacja norweska - bieg kobiet na 5 km (druga część): TVP Sport, Eurosport 1

16:30 Skoki narciarskie - konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni HS106: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Niedziela, 28.02.2021

10:00 - Kombinacja norweska - konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni HS 106 (pierwsza część): TVP Sport, Eurosport 1

13:00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy stylem dowolnym kobiet i mężczyzn: TVP Sport, Eurosport 1

15:00 - Kombinacja norweska - bieg drużynowy 4x5 km mężczyzn na skoczni HS 106 (druga część): TVP Sport, Eurosport 1

17:00 - Skoki narciarskie - konkurs mieszany na skoczni HS106: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Tenis - Iga Świątek w WTA w Adelajdzie

Piątek, 26 lutego

5:30 - Turniej WTA w Adelajdzie, półfinałowy mecz Iga Świątek - Jil Teichmann: Canal+ Sport

Sobota, 27 lutego

8:30 - Turniej WTA w Adelajdzie, finał: Canal+ Sport

Piłka nożna - Liga Europy - losowanie

Piątek, 26 lutego

12:00 - Losowanie par 1/8 finału: Eurosport 1

Piłka nożna - PKO Ekstraklasa

Piątek, 26 lutego

18:00 - Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała: nSport+

20:30 - Warta Poznań - Lech Poznań: TVP Sport

Sobota, 27 lutego

15:00 - PGE FKS Stal Mielec - Lechia Gdańsk: Canal+ Sport

18:00 - Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice: Canal+ Sport

20:00 - Górnik Zabrze - Legia Warszawa: Canal+ Sport

Niedziela, 28 lutego

12:30 - Wisła Płock - Wisła Kraków: Canal+ Sport

15:00 - Cracovia - Zagłębie Lubin: Canal+ Sport 3

17:30 - Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin: Canal+ Premium

Piłka nożna - Fortuna 1. Liga

Piątek, 26 lutego

17:30 - Widzew Łódź - Radomiak Radom: Polsat Sport

Sobota, 27 lutego

12:30 - ŁKS Łódź - Odra Opole: Polsat Sport

Niedziela, 28 lutego

12:40 Korona Kielce - Chrobry Głogów: Polsat Sport

Piłka nożna - 2. liga

Niedziela, 28 lutego

20:00 - Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice

Piłka nożna - Bundesliga

Piątek, 26 lutego

20:30 - Werder Brema - Eintrach Frankfurt: Eleven Sports 1

Sobota, 27 lutego

15:30 - Bayern Monachium - FC Koeln: Eleven Sports 1

15:30 - Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld: Eleven Sports 2

18:30 - RB Lipsk - Borussia Moenchengladbach: Canal+ Premium

Niedziela, 28 lutego

13:30 - Union Berlin - TSG Hoffenheim: Eleven Sports 2

15:30 - FSV Mainz - FC Augsburg: Eleven Sports 2

18:00 - Bayer Leverkusen - SC Freiburg: Canal+ Sport 2

Piłka nożna - Serie A

Sobota, 27 lutego

15:00 - Spezia - Parma: Eleven Sports 3

18:00 - Bologna - Lazio: Eleven Sports 1

20:45 - Verona - Juventus: Eleven Sports 1

Niedziela, 28 lutego

12:30 - Sampdoria - Atalanta: Eleven Sports 1

15:00 - Crotone - Cagliari: Eleven Sports 3

15:00 - Inter - Genoa: Eleven Sports 1

15:00 - Udinese - Fiorentina: Eleven Sports 4

18:00 - Napoli - Benevento: Eleven Sports 1

20:45 - AS Roma - AC Milan: Eleven Sports 1

Piłka nożna - Ligue 1.

Piątek, 26 lutego

21:00 - Stade Rennais FC - OGC Nice: Eleven Sports 3

Niedziela, 28 lutego

13:00 - AS Monaco - Brest: Eleven Sports 3

21:00 - Olympique Marsylia - Olympique Lyon: nSport+

Piłka nozna - Primera Division

Piątek, 26 lutego

21:00 - UD Levante - Athletic Bilbao: Canal+ Sport 2

Sobota, 27 lutego

14:00 - Eibar - Huesca: Eleven Sports 4

18:30 - Alaves - Osasuna: Eleven Sports 4

Niedziela, 28 lutego

18:30 - Granada - Elche: Eleven Sports 4

21:00 - Villarreal CF - Atletico Madryt: Eleven Sports 4

Piłka nożna - Premier League

Sobota, 27 lutego

13:30 - Manchester City - West Ham United: Canal+ Sport 2

16:00 - West Brom - Brighton: Canal+ Sport 2

18:30 - Leeds United - Aston Villa: Canal+ Sport 2

21:00 - Newcastle United - Wolverhampton Wanderers: Canal+ Sport 2

Niedziela, 28 lutego

13:00 - Leicester City - Arsenal FC: Canal+ Sport 2

15:00 - Tottenham Hotspur FC - Burnley FC: Canal+ Sport

17:30 - Chelsea FC - Manchester United FC: Canal+ Sport

20:15 - Sheffield United FC - Liverpool FC: Canal+ Sport

Boks

Piątek, 26 lutego

19:00 - Gala Babilon Promotion: Super Polsat

Sobota, 27 lutego

19:30 - Gala Suzuki Boxing Night 5 w Lublinie: TVP Sport

21:10 - Gala w Londynie: Polsat Sport Extra

Niedziela, 28 lutego

1:00 - Walka o pasy mistrzowskie WBC World i WBA Super World w Miami: TVP Sport

Sporty walki

Niedziela, 28 lutego

2:00 - MMA gala UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Gane: Polsat Sport

Kolarstwo

Piątek, 26 lutego

12:30 - UAE Tour - 6. etap - Rafał Majka: Eurosport 1

Sobota, 27 lutego

11:45 - UAE Tour - 7. etap - Rafał Majka: Eurosport 1

Niedziela, 28 lutego

14:45 - Wyścig Kuurne-Bruksela-Kuurne: Eurosport 1

Koszykówka

Piątek, 26 lutego

17:30 - EBL mecz Legia Warszawa - Pszczółka Start Lublin: Polsat Sport News

Sobota, 27 lutego


17:30 - MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski: Polsat Sport Extra

Niedziela, 28 lutego

17:30 - EBL mecz King Szczecin - Trefl Sopot: Polsat Sport Extra

Siatkówka

Piątek, 26 lutego

17:30 - Tauron Liga mecz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów: Polsat Sport Extra

20:30 - Tauron Liga mecz Energa MKS Kalisz - DPD IŁ Capitol Legionovia Legionowa: Polsat Sport Extra

Sobota, 27 lutego

14:45 - PlusLiga mecz GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn: Polsat Sport

17:30 - PlusLiga mecz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin: Polsat Sport

20:30 - PlusLiga mecz Stal Nysa - Aluron CMC Warta Zawiercie: Polsat Sport

Niedziela, 28 lutego

14:45 - PlusLiga mecz PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN: Polsat Sport

17:30 - PlusLiga mecz Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin: Polsat Sport

20:30 - Tauron Liga mecz ŁKS Commercecon Łódź - E.LECLERC MOYA Radomka Radom: Polsat Sport

Piłka ręczna

Piątek, 26 lutego

17:40 - PGNiG Superliga Kobiet mecz KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin: TVP Sport

Sobota, 27 lutego

13:00 - PGNiG Superlina mecz Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock: TVP Sport

Niedziela, 28 lutego

14:05 - PGNiG Superliga mecz MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy: TVP Sport

Lekkoatletyka

Sobota, 27 lutego

18:45 - Halowy mityng Perche Elite Tour w Clermont-Ferrand: Eurosport 1


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje