Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 23-25 kwietnia. Gdzie oglądać sportowe wydarzenia?

Piłkarska Ekstraklasa, ligi zagraniczne, KSW 60 i wiele innych sportowych emocji! Sprawdź, gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych weekendu 23-25 kwietnia.

Reklama


PKO Ekstraklasa

Reklama

Piątek, 23 kwietnia

18.00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, Canal+ Sport, nSport+,

20.30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań, Canal+Sport.

Sobota, 24 kwietnia

15.00 Górnik Zabrze - Wisła Płock, Canal+ Sport,

17.30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, Canal+ Sport,

20.00 Wisła Kraków - Cracovia, Canal+ Sport,

Niedziela, 25 kwietnia

12.30 Warta Poznań - Jagiellonia Białystok, Canal+ Sport,

15.00 Stal Mielec - Pogoń Szczecin, Canal+ Premium,

17.30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, Canal+ Premium, TVP Sport.

Fortuna I liga

Piątek, 23 kwietnia

17.30 Widzew Łódź - Górnik Łęczna, Polsat Sport.

Sobota, 24 kwietnia

12.30 Korona Kielce - ŁKS Łódź, Polsat Sport.

Niedziela, 25 kwietnia

12.30 Arka Gdynia - Stomil Olsztyn, Polsat Sport.

Angielska Premier League i finał EFL Cup

Sobota, 24 kwietnia

13.30 Liverpool FC - Newcastle United, Canal+ Sport 2,

21.00 Sheffield United - Brighton Hove & Albion, Canal+ Sport 2.

Niedziela, 25 kwietnia 

15.00 Leeds United - Manchester United, Canal+ Sport,

17.30 Manchester City - Tottenham (finał EFL Cup), Eleven Sports 1,

20.00 Aston Villa - West Bromwich Albion, Canal+ Sport.

Francuska Ligue 1

Piątek, 23 kwietnia

21.00 Stade Reims - Olympique Marsylia, Eleven Sports 2, nSport+,

Sobota, 24 kwietnia

17.00 FC Metz - Paris Saint-Germain, Eleven Sports 3.

Niedziela, 25 kwietnia

13.00 OGC Nice - Montpellier, Eleven Sports 2,

17.05 Angers SC - AS Monaco, Canal+ Sport,

21.00 Olympique Lyon - OSC Lille, Eleven Sports 2.

Hiszpańska Primera Division

Sobota, 24 kwietnia

16.15 Real Valladolid - Cadiz, Eleven Sports 4,

18.30 Valencia CF - Deportivo Alaves, Eleven Sports 4,

21.00 Real Madryt - Real Betis, Eleven Sports 2.

Niedziela, 25 kwietnia

14.00 Huesca UD - Getafe CF, Eleven Sports 3,

16.15 Villarreal CF - FC Barcelona, Canal+ Sports 2,

18.30 Celta Vigo - Osasuna UD, Canal+ Sports 2,

18.30 Sevilla FC - Granada, Eleven Sports 2,

21.00 Athletic Bilbao - Atletico Madryt, Canal+ Sports 2.

Niemiecka Bundesliga

Piątek, 23 kwietnia

20.30 FC Augsburg - 1. FC Koeln, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4.

Sobota, 24 kwietnia

15.30 FSV Mainz - Bayern Monachium, Eleven Sports 1,

15.30 VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund, Canal+ Premium,

15.30 Union Berlin - Werder Brema, Eleven Sports 2,

18.30 Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 2.

Niedziela, 25 kwietnia

18.00 Borussia Moenchengladbach - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 3.

Włoska Serie A

Sobota, 24 kwietnia

15.00 Genoa CFC - Spezia, Eleven Sports 3.

20.45 Sassuolo - Sampdoria Genoa, Eleven Sports 4.

Niedziela, 25 kwietnia

12.30 Benevento - Udinese, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4,

15.00 Fiorentina - Juventus Turyn, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4,

15.00 Inter Mediolan - Hellas Werona, Eleven Sports 1,

18.00 Cagliari - AS Roma, Eleven Sports 4,

20.45 Atalanta Bergamo - Bologna, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4.

Poniedziałek, 26 kwietnia

18.30 - Torino FC - SSC Napoli, Eleven Sports 1,

20.45 Lazio Rzym - AC Milan, Eleven Sports 1.

KSW 60

Sobota, 24 kwietnia

20.00 KSW 60 - IPLA, Cyfrowy Polsat.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 60, która odbędzie się w sobotę, 24 kwietnia. Walką wieczoru będzie pojedynek Phila De Friesa i Tomasza Narkuna o mistrzowski pas kategorii ciężkiej.

Boks

Piątek, 23 kwietnia

20.00 Gala Rocky Boxing Night 8. Waga junior ciężka: Youri Kalenga - Michał Pleśnik, Polsat Sport, Polsat Sport Fight.

Sobota, 24 kwietnia

20.30 Gala w Londynie. Waga średnia: Denzel Bentley - Felix Cash, Polsat Sport Extra.

Niedziela, 25 kwietnia

4.00 Walka o pas WBO w Kissimmee. Waga piórkowa: Emanuel Navarrete - Christopher Diaz, Polsat Sport Extra.

Siatkówka kobiet - TAURON Liga

Sobota, 24 kwietnia

14.45 - 5. mecz o 3. miejsce fazy play-off: E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Commercecon ŁKS Łódź, Polsat Sport.

Siatkówka mężczyzn - TAURON 1. liga

Niedziela, 25 kwietnia

20.30 - 3. mecz półfinałowy fazy play-off: LUK Politechnika Lublin - eWinner Gwardia Wrocław

Koszykówka mężczyzn

Piątek, 23 kwietnia

17.00-  Puchar Europy FIBA. mecz półfinałowy: CSM CSU Oradea - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News.

Sobota, 24 kwietnia

20.30 - Energa Basket Liga. 2. mecz o 3. miejsce fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport.

Niedziela, 25 kwietnia

20.00 - Puchar Europy FIBA. Mecz finałowy, Polsat Sport Extra.

UFC 261: Usman vs Masvidal 2

Niedziela, 25 kwietnia

4.00 - waga półśrednia: Kamaru Usman - Jorge Masvidal, Polsat Sport.

Tenis - ATP Barcelona

Piątek, 24 kwietnia

12.30 - 20.00 ATP w Barcelonie, Polsat Sport Extra.

Sobota, 25 kwietnia 

13.30 - 18.00 ATP w Barcelonie, Polsat Sport Extra.

Niedziela, 26 kwietnia

16.00 - ATP w Barcelonie: mecz finałowy gry pojedynczej, Polsat Sport Extra.

Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield

Piątek, 23 kwietnia

11.00 - 14.00 - 7. dzień, Eurosport 1,

15.25 - 0.00 - 7. dzień, Eurosport 1.

Sobota, 24 kwietnia

11.00 - 14.00 - 8. dzień, Eurosport 1,

16.00 - 0.00 - 8. dzień, Eurosport 1.

Niedziela, 25 kwietnia

17.15 - 0.00 - 9.dzień, Eurosport 1.

Kolarstwo

Piątek, 23 kwietnia

14.00 - Tour of the Alps, Eurosport 1.

Niedziela, 25 kwietnia

11.20 - 12.45 - kolarstwo kobiet: wyścig Liege-Bastogne-Liege, Eurosport 1.

13.25 - 17.15 - kolarstwo kobiet: wyścig Liege-Bastogne-Liege, Eurosport 1.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje