Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 20-21 lutego. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych

Przed kibicami obfitujący w bogate wydarzenia sportowe weekend. Począwszy od skoków narciarskich, które duże atrakcje serwują już w piątek, po najważniejsze wydarzenia w tenisowym Australia Open, zakończenie mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim i biathlonie, nie mówiąc już o piłce nożnej - gra Ekstraklasa, ligi zagraniczne i wraca już I liga. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych.

Skoki narciarskie - PŚ w Rasznowie

Piątek, 19 lutego

10:30 - konkurs kobiet: TVP Sport

14:15 - konkurs mężczyzn - TVP1, TVP Sport

Sobota, 20 lutego

9:45 - konkurs drużyn mieszanych: TVP1, TVP Sport

Tenis - Australian Open

Reklama

Piątek, 19 lutego

5:00 - finał gry pojedynczej kobiet turnieju Phillip Island Trophy

6:00 - mecz finałowy gry podwójnej kobiet: Eurosport 1

9:30 - półfinał gry pojedynczej mężczyzn Daniił Miedwiediew - Stefanos Tsitsipas: Eurosport 1

Sobota, 20 lutego

9:30 - finał gry pojedynczej kobiet Jennifer Brady - Naomi Osaka: Eurosport 1

Niedziela 21 lutego

5:00 - mecz finałowy gry podwójnej mężczyzn: Eurosport 1

9:30 - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Eurosport 1

Piłka nożna - PKO Ekstraklasa

Piątek, 19 lutego

18:00 Stal Mielec - Cracovia: Canal + Sport, nSport+, Canal + Sport 3

20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin: Canal + Sport, Canal + Sport 3, Canal + 4K Ultra HD

Sobota, 20 lutego 

15:00 Legia Warszawa - Wisła Płock: Canal + Sport, Canal + Sport 3, TVP Sport

17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok:  Canal + Sport, Canal + Sport 3

20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze:  Canal + Sport, Canal + Sport 3

Niedziela, 21 lutego

15:00 KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa:  Canal, Canal + Sport 3

17:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław: Canal, Canal + Sport 3, Canal + 4K Ultra HD

Poniedziałek, 22 lutego

18:00 Piast Gliwice - Warta Poznań: Canal + Sport, Canal + Sport 3, Canal + 4K Ultra HD

Bundesliga

Piątek, 19 lutego

20:30 Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg: Eleven Sports 1

Sobota, 20 lutego

15:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium: Canal +

15:30 1. FC Köln - VfB Stuttgart: Eleven Sports 4

15:30 Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05: Eleven Sports 1

15:30 SC Freiburg - 1. FC Union Berlin: Eleven Sports 3

18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund: Eleven Sports 1

Niedziela, 21 lutego

13:30 SC Freiburg - Bayer 04 Leverkusen: Canal + Family

15:30 Hertha Berlin - RB Lipsk: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

18:00 TSG 1899 Hoffenheim - Werder Brema: Canal + Sport 2

Premier League

Piątek, 19 lutego

21:00 Wolverhampton Wanderers - Leeds United: Canal + Sport 2

Sobota, 20 lutego

13:30 Southampton FC - Chelsea Londyn: Canal + Sport 2, Canal + 4K Ultra HD

16:00 Burnley FC - West Bromwich Albion: Canal + Sport 2

18:30 Liverpool FC - Everton: Canal + Sport 2, Canal + 4K Ultra HD

21:00 Fulham Londyn - Sheffield United: Canal + Sport 2

Niedziela, 21 lutego

13:00 West Ham United - Tottenham Hotspur: Canal + Sport

15:05 Aston Villa Birmingham - Leicester City: Canal + Sport

17:30 Arsenal Londyn - Manchester City: Canal + Sport

20:00 Manchester United - Newcastle United: Canal + Sport

Poniedziałek, 22 lutego

21:00 Brighton - Crystal Palace: Canal + Sport

Serie A

Piątek, 19 lutego

18:30 ACF Fiorentina - Spezia Calcio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

20:45 Cagliari Calcio - Torino FC: Eleven Sports 2

Sobota, 20 lutego

15:00 Lazio Rzym - Sampdoria Genua: Eleven Sports 2

18:00 Genos CFC - Hellas Werona: Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

20:45 Sassuolo Calcio - Bologna FC: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

Niedziela, 21 lutego

12:30 Parma - Udinese Calcio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

15:00 AC Milan - Inter Mediolan: Eleven Sports 1

18:00 Atalanta Bergamo - SSC Napoli: Eleven Sports 1

20:45 Benevento Calcio - AS Roma: Eleven Sports 1

Poniedziałek, 22 lutego

20:45 Juventus Turyn - FC Crotone: Eleven Sports 1

Primera Division

Piątek, 19 lutego

21:00 Betis Sewilla - Getafe CF: nSport+

Sobota, 20 lutego

14:00 Elche CF - SD Eibar: nSport+

16:15 Atletico Madryt - Levante UD: nSport+

18:30 Valencia CF - Celta Vigo: Eleven Sports 3

21;00 Real Valladolid - Real Madryt: Eleven Sports 1

Niedziela, 21 lutego

14:00 FC Barcelona - Cadiz CF: Canal + Sport 2, Canal + 4K Ultra HD

16:15 Real Sociedad San Sebastian - Deportivo Alaves: Eleven Sports 3

18:30 SD Huesca - Granada CF: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

21:00 Athletic Bilbao - Villarreal CF: Eleven Sports 3

Poniedziałek 22 lutego

21:00 Osasuna Pampeluna - Sevilla FC: Canal + Sport 2

Ligue 1

Piątek, 19 lutego

21:00 Brest - Olympique Lyon: Eleven Sports 4, Canal + Family

Sobota, 20 lutego

17:00 FC Nantes - Olympique Marsylia: Eleven Sports 2, Canal + Family

Niedziela, 21 lutego

13:00 Montpellier - Rennes: Eleven Sports 2

17:00 FC Lorient- Lille OSC: nSport+

21:00 PSG - AS Monaco: Eleven Sports 2, nSport+

I liga

Sobota, 20 lutego

12:40 ŁKS - GKS Tychy: Polsat Sport

17:40 Widzew Łódź - Korona Kielce: Polsat Sport Extra

Narciarstwo alpejskie - mistrzostwa świata

Piątek, 19 lutego

10:00 - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn: Eurosport 2

13:30 - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn: Eurosport 1

Sobota, 20 lutego

10:00 - 1. przejazd slalomu kobiet: Eurosport 2

13:30 - 2. przejazd slalomu kobiet: Eurosport 1

Niedziela 21 lutego

10:00 - 1. przejazd slalomu mężczyzn: Eurosport 2

13:30 - 2. przejazd slalomu mężczyzn: Eurosport 1

Biathlon - mistrzostwa świata

Sobota, 20 lutego

11:45 - sztafeta kobiet 4x6 km: Polsat Sport Extra, Eurosport 2

15:00 - sztafeta mężczyzn 4x7,5 km: Polsat Sport Extra, Eurosport 1

Niedziela, 21 lutego

12:30 - bieg masowy kobiet: Polsat Sport Extra, Eurosport 2

15:15 - bieg masowy mężczyzn: Polsat Sport Extra, Eurosport 1

Koszykówka - el. mistrzostw Europy mężczyzn 2022

Piątek, 19 lutego

20:30 Polska - Hiszpania: TVP Sport

Niedziela, 21 lutego

20:30 Polska - Rumunia: TVP Sport

Piłka ręczna - Liga Europejska

Sobota, 20 lutego

20:45 Orlen Wisła Płock - Abanca Ademar: Eurosport 2

Lekkoatletyka - mistrzostwa Polski

Sobota, 20 lutego

Od 19:20: TVP Sport

Niedziela, 21 lutego

Od 15:40 i od 19:40: TVP Sport

Siatkówka - Puchar Polski kobiet

Sobota, 20 lutego

14:45 ŁKS Commercecon - Grupa Azoty Chemik Police: Polsat Sport

17:30 E.Leclerc Moya Radomka - Grot Budowlani Łódź: Polsat Sport

Niedziela, 21 lutego

14:45 - mecz finałowy: Polsat Sport

Boks:

Niedziela, 21 lutego

3:00  - gala w Uncasville - Adrien Broner - Jovanie Santiago: Canal + Sport

4:00 - gala w Las Vegas - Miguel Berchelt - Oscar Valdez: Polsat Sport

MMA

Niedziela, 21 lutego

2:00 - gala w Las Vegas: Polsat Sport Extra

Kolarstwo

Sobota, 20, lutego

14:15 Tour des Alpes-Maritimes et du Var, drugi etap: Eurosport 2

Niedziela, 21 lutego

14:30 Tour des Alpes-Maritimes et du Var, trzeci etap: Eurosport 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje