Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 16-18 kwietnia. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych?

Przed nami kolejny weekend pełen sportowych emocji! Rozgrywki PKO Ekstraklasy, Bundesligi, finał Pucharu Hiszpanii, decydujące spotkania siatkarskiej PlusLigi, rywalizacja na torze Formuły 1 o GP Emilii-Romanii, a także mecze PGE Ekstraligi... Te i wiele innych wydarzeń będą cieszyć oko kibiców w ciągu najbliższych kilku dni. Gdzie można je oglądać? Sprawdź to w rozpisce sportowych transmisji przygotowanej przez Interię!

Piątek 16 kwietnia

Piłka nożna

PKO BP Ekstraklasa

18.00 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, transmisja: Canal+ Sport, nSport+

20.30 - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD 

Bundesliga

20.25 - RB Lipsk - Arminia Bielefeld, transmisja: Eleven Sports 2

Premier League

21.00 - Everton - Tottenham, transmisja: Canal+ Sport 2

Ligue 1

20.55 - Lille OSC - Montpellier, transmisja: Eleven Sports 3, nSport+

Fortuna 1. liga

17.30 - ŁKS Łódź - Arka Gdynia, transmisja: Polsat Sport, Ipla

Liga portugalska

21.55 - SC Farense - Sporting CP, transmisja: Eleven Spots 1, Eleven Sports 4

Reklama

Tenis

Puchar Billie Jean King

13.50 - pierwszy mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

16.00 - drugi mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News

Turniej ATP w Monte Carlo

11.00 - pierwszy mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

13.00 - drugi mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, Ipla

16.00 - trzeci mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

17.00 - czwarty mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport, transmisja: Polsat Sport Extra

Formuła 1

Pirelli Gran Premio Del Made In Italy E Dell'emilia Romagna 2021

10.30 - studio - transmisja: Eleven Sports 1

10.55 - pierwsza sesja treningowa, transmisja: Eleven Sports 1

12.10 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

14.00 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

14.25 - druga sesja treningowa, transmisja: Eleven Sports 1

15.40 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

Piłka ręczna

Eliminacje MŚ kobiet

17.50 - studio, transmisja: TVP Sport

18.05 - mecz Austria - Polska, transmisja: TVP Sport

Koszykówka

Energa Basket Liga mężczyzn

20.20 - trzeci mecz półfinałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra, transmisja: Polsat Sport, Ipla

Łyżwiarstwo figurowe

World Team Trophy - Osaka 2021

8.20 - program krótki par sportowych, transmisja: Polsat Sport, Ipla, Eurosport 2

9.45 - taniec dowolny, transmisja: Polsat Sport, Ipla, Eurosport 2

11.10 - program dowolny solistów, transmisja: Polsat Sport, Ipla, Eurosport 2

Kolarstwo

Dookoła Turcji

12.00 - szósty etap, transmisja: Eurosport 1

Dookoła Walencji

14.00 - trzeci etap, transmisja: Eurosport 1

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź

Sobota 17 kwietnia

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa

15.00 - Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, transmisja: Canal+ Sport

17.30 - Raków Częstochowa - Lech Poznań, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, TVP Sport

20.00 - Wisła Kraków - Warta Poznań, transmisja: Canal+ Sport

Bundesliga

15.30 - VfL Wolfsburg - Bayern Monachium, transmisja: Eleven Sports 2, Ipla

15.30 - Borussia Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt, transmisja: Eleven Sports 4

18.30 - Bayer Leverkusen - FC Koeln, transmisja: Canal+ Sport 2

Premier League

13.30 - Newcastle United - West Ham United, transmisja: Canal+ Sport 2

21.15 - Wolverhampton - Sheffield United, transmisja: Canal+ Sport 2

Puchar Hiszpanii

21.30 - finał: Athletic Bilbao - FC Barcelona, transmisja: TVP Sport

Puchar Anglii

18.30 - Chelsea - Manchester City, transmisja: Eleven Sports 1, Ipla

Serie A

15.00 - Sampdoria - Hellas Werona, transmisja: Eleven Sports 3

18.00 - Sassuolo - Fiorentina, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

20.45 - Cagliari - Parma, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4

Ligue 1

17.00 - Olympique Marsylia - FC Lorient, transmisja: Eleven Sports 3, Canal+ Family

Fortuna 1. liga

12.30 - Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice, transmisja: Polsat Sport, Ipla

14.45 - Apklan Resovia - Stomil Olsztyn, transmisja: Ipla

15.55 - Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź, transmisja: Ipla

Liga portugalska

19.00 - SL Benfica - Gil Vincente, transmisja: Eleven Sports 3

21.30 - Rio Ave - SC Braga, transmisja: Eleven Sports 2

Formuła 1

Pirelli Gran Premio Del Made In Italy E Dell'emilia Romagna 2021

10.30 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

10.55 - trzecia sesja treningowa, transmisja: Eleven Sports 1

12.10 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

13.00 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

13.55 - sesja kwalifikacyjna, transmisja: Eleven Sports 1

15.20 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

Siatkówka

Tauron Liga kobiet

14.45 - trzeci mecz o trzecie miejsce fazy play-off: E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Commercecon ŁKS Łódź, transmisja: Polsat Sport, Ipla

17.30 - trzeci mecz finałowy fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, transmisja: Polsat Sport, Ipla

Sporty walki

2.55 w nocy z piątku na sobotę - Bellator 257: Nemkov vs. Davis 2 - walka: Vadim Nemkov - Phil Davis, transmisja: TVP Sport

Tenis

Puchar Billie Jean King

12.07 - mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

13.05 - mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

14.05 - mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

15.05 - mecz gry pojedynczej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

16.00 - mecz gry podwójnej Polska - Brazylia, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

ATP w Monte Carlo

13.30 - pierwszy mecz półfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

15.30 - drugi mecz półfinałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra

Koszykówka

Energa Basket Liga mężczyzn

20.20 - czwarty mecz półfinałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

Piłka ręczna

PGNiG Superliga mężczyzn

14.30 - Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz, transmisja: TVP Sport

Łyżwiarstwo figurowe

World Team Trophy - Osaka 2021

8.15 - program dowolny par sportowych, transmisja: Polsat Sport, Ipla, Eurosport 1

9.50 - program dowolny solistek, transmisja: Polsat Sport, Eurosport 1

Kolarstwo

Dookoła Turcji

12.00 - siódmy etap, transmisja: Eurosport 1

Dookoła Walencji

14.00 - czwarty etap, transmisja: Eurosport 1

Snooker

Mistrzostwa świata w Sheffield

11.00 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 2

12.30 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 2

14.00 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 2

15.30 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 1

18.30 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 1

19.45 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 1

23.00 - dzień pierwszy, transmisja: Eurosport 1

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź

Niedziela 18 kwietnia

Piłka nożna

PKO Ekstraklasa

12.30 - Stal Mielec - Zagłębie Lubin, transmisja: Canal+ Sport

15.00 - Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, transmisja: Canal+ Premium

17.30 - Legia Warszawa - Cracovia, transmisja: Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD

Bundesliga

15.30 - Borussia Dortmund - Werder Brema, transmisja: Canal+ Sport 2

18.00 - 1. FSV Mainz 05 - Hertha Berlin, transmisja: Eleven Sports 1

Puchar Anglii

19.30 - Leicester City - Southampton, transmisja: Eleven Sports 3

Premier League

14.30 - Arsenal - Fulham, transmisja: Canal+ Sport

17.00 - Manchester United - Burnley, transmisja: Canal+ Sport

Primera Division

14.00 - CA Osasuna - Elche CF, transmisja: Eleven Sports 4

16.15 - Atletico Madryt - SD Eibar, transmisja: Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

16.15 - Deportivo Alaves - Huesca, transmisja: Canal+ Family

18.30 - Real Betis, Valencia, transmisja: Eleven Sports 4

18.30 - Cadiz - Celta Vigo, transmisja: Canal+ Family

21.00 - Getafe - Real Madryt, transmisja: Eleven Sports 1

21.00 - Levante - Villarreal, transmisja: Canal+ Sport 

Serie A

12.30 - AC Milan - Genoa, transmisja: Eleven Sports 2

15.00 - Atalanta - Juventus, transmisja: Eleven Sports 2

18.00 - Torino - AS Roma, transmisja: Eleven Sports 2

20.45 - SSC Napoli - Inter Mediolan, transmisja: Eleven Sports 2

Ligue 1

13.00 - PSG - AS Saint-Etienne, transmisja: Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2

21.00 - FC Nantes - Olympique Lyon, transmisja: Eleven Sports 4, Canal+ Family

Fortuna 1. liga

12.30 - Odra Opole - Korona Kielce, transmisja: Polsat Sport, Ipla

12.40 - Zagłębie Sosnowiec, GKS Bełchatów, transmisja: Ipla

MLS

2.35 w nocy z soboty na niedzielę - Chicago Fire - New England Revolution, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

23.50 - Columbus Crew - Philadelphia Union, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

Liga czeska

18.30 - AC Sparta Praga - 1.FC Slovacko, transmisja: Polsat Sport News, Ipla

Siatkówka

PlusLiga mężczyzn

14.45 - drugi mecz o trzecie miejsce fazy play-off: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów, transmisja: Polsat Sport, Ipla

17.30 - drugi mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, transmisja: Polsat Sport, Ipla

18.00 - liga włoska - drugi mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia, Ipla

Tauron 1. liga mężczyzn

20. 30 - mecz półfinałowy fazy play-off: BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała, transmisja: Polsat Sport, Ipla

Formuła 1

Pirelli Gran Premio Del Made In Italy E Dell'emilia Romagna 2021

13.00 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

14.55 - wyścig, transmisja: Eleven Sports 1

17.00 - studio, transmisja: Eleven Sports 1

Tenis

Turniej ATP w Monte Carlo

14.30 - mecz finałowy gry pojedynczej, transmisja: Polsat Sport Extra, Ipla

Żużel

PGE Ekstraliga

16.30 - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów, transmisja: nSport+

19.15 - Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław, transmisja: nSport+

Sporty walki

4.00 w nocy z soboty na niedzielę, UFC Fight Night: Whittaker vs. Gastelum - waga średnia: Robert Whittaker - Kelvin Gastelum, transmisja: Polsat Sport

Motocyklowe mistrzostwa świata

Grand Prix Portugalii

12.20 - wyścig w klasie Moto3, transmisja: Polsat Sport News

13.05 - wyścig w klasie Moto 3, transmisja: Polsat Sport News

14.05 - wyścig w klasie MotoGP, transmisja: Polsat Sport News

15.05 - wyścig w klasie MotoGP, transmisja: Polsat Sport News

15.30 - wyścig w klasie Moto2, transmisja: Polsat Sport News

Koszykówka

Energa Basket Liga mężczyzn

20.20 - czwarty mecz półfinałowy fazy play-off: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, transmisja: Polsat Sport Extra

Kolarstwo

Amstel Gold Race

11.05 - wyścig kobiet, transmisja: Eurosport 1

14.00 - wyścig mężczyzn, transmisja: Eurosport 1

Dookoła Turcji

12.00 - transmisja: Eurosport 1

Dookoła Walencji

17.15 - piąty etap, transmisja: Eurosport 1

Snooker

MŚ w Sheffield

11.00 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

12.30 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

14.00 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

15.25 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

16.45 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

18.30 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 2

19.45 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 1

23.00 - drugi dzień, transmisja: Eurosport 1

Piłka ręczna

PGNiG Superliga

13.55 - Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów, transmisja: TVP Sport

Hokej

Turniej o Puchar Trójmorza

20.15 - Estonia - Polska, transmisja: TVP Sport

Łyżwiarstwo figurowe

World Team Trophy Osaka 2021

7.00 - pokazy mistrzów, transmisja: Polsat Sport, Ipla

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje