Reklama

Reklama

Zapowiedź sportowego weekendu 13-14 lutego. Gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, rozgrywki polskiej Ekstraklasy oraz lig zagranicznych, tenisowe Australian Open - przed kibicami wiele sportowych atrakcji podczas weekendu 13-14 lutego. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje z wydarzeń sportowych.

Skoki narciarskie - PŚ w Zakopanem

Piątek, 12.02.2021

Reklama

13:30 - Oficjalny trening

16:00 - Kwalifikacje, transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1,

Sobota, 13.02.2021

15:00 - Seria próbna

16:00 - Pierwsza seria konkursowa, transmisja: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1,

Niedziela, 14.02.2021

14:40 - Kwalifikacje

16:10 - Pierwsza seria konkursowa, transmisja; TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1.

Tenis - Australian Open

Piątek, 12 lutego

Od 1 w nocy do 14.30 - transmisja w Eurosport 1, Eurosport 2,

Sobota, 13 lutego

Od 1 w nocy do 14.30 - transmisja w Eurosport 1, Eurosport 2 (do godziny 11),

Niedziela, 14 lutego

Od 1 w nocy do 14.30 - transmisja w Eurosport 1, Eurosport 2 (do godziny 10),

Poniedziałek 15 lutego

Od 1 w nocy do 14.30 - transmisja w Eurosport 1, Eurosport 2 (do godziny 10).

PKO Ekstraklasa

Piątek, 12 lutego

20.30 - Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD,

Sobota, 13 lutego

15.00 - Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja: Canal+ Sport,

17.30 - Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, transmisja: Canal+ Sport.

20.00 - Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD, TVP Sport,

Niedziela, 14 lutego

15.00 - Wisła Płock - Lech Poznań, transmisja: Canal+ Sport,

17.30 - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, transmisja: Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra HD,

Poniedziałek, 15 lutego

18.00 - Warta Poznań - Zagłębie Lubin, transmisja: Canal+ Sport.

20.30 - Górnik Zabrze - Stal Mielec, transmisja: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3.

Angielska Premier League:

Sobota, 13 lutego

13.30 - Leicester City - Liverpool FC, transmisja: Canal+ Sport 2,

16.00 - Crystal Palace - Burnley, transmisja: Canal+ Sport 2,

18.30 - Manchester City - Tottenham Hotspur, transmisja: Canal+ Sport 2,

21.00 - Brighton & Hove Albion - Aston Villa, transmisja: Canal+ Sport 2.

Niedziela, 14 lutego

13.00 - Southampton FC - Wolverhampton Wanderers, transmisja: Canal+ Sport 2,

17.30 - Arsenal FC - Leeds United, transmisja: Canal+ Sport,

20.00 - Everton FC - Fulham FC, transmisja: Canal+ Sport.

Poniedziałek, 15 lutego

19.00 - West Ham United - Sheffield United, transmisja: Canal+ Sport 2,

21.00 - Chelsea FC - Newcastle United, transmisja: Canal+ Sport 2.

Hiszpańska Primera Division

Piątek, 12 lutego

21.00 - Celta Vigo - Elche CF, transmisja: Canal+ Sport 2,

Sobota, 13 lutego

14.00 - Granada - Atletico Madryt, transmisja: Eleven Sports 2,

16.15 - Sevilla FC - Huesca SD, transmisja: Eleven Sports 2,

18.30 - Eibar - Real Valladolid, transmisja: Eleven Sports 4,

21.00 - FC Barcelona - Deportivo Alaves, transmisja: Eleven Sports 1.

Niedziela, 14 lutego

14.00 - Getafe - Real Sociedad, transmisja: nSport+,

16.15 - Real Madryt - Valencia CF, transmisja: Canal+ Sport 2,

18.30 - Levante - Osasuna, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4,

21.00 - Villarreal CF - Real Betis, transmisja: Canal+ Family, Canal+ Now,

Poniedziałek, 15 lutego

21.00 - Cadiz CF - Athletic Bilbao, transmisja: nSport+.

Niemiecka Bundesliga

Piątek, 12 lutego

20.30 - RB Lipsk - Augsburg, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4,

Sobota, 13 lutego

15.30 - Bayer Leverkusen - FSV Mainz, transmisja: Eleven Sports 4,

15.30 - VfB Stuttgart - Hertha BSC, transmisja: Eleven Sports 1,

18.30 - Union Berlin - Schalke 04 Gelsenkirchen, transmisja: Eleven Sports 2,

Niedziela, 14 lutego

15.30 - Eintracht Frankfurt - 1. FC Koeln, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4,

18.00 - VfL Wolfsburg - Borussia Moenchengladbach, transmisja: Canal+ Family.

Poniedziałek, 15 lutego

20.30 - Bayern Monachium - Arminia Bielefeld, transmisja: Eleven Sports 1.

Włoska Serie A

Piątek, 12 lutego

20.45 - Bologna - Benevento, transmisja: Eleven Sports 2,

Sobota, 13 lutego

15.00 - Torino FC - Genoa CFC, transmisja: Eleven Sports 3,

18.00 - SSC Napoli - Juventus Turyn, transmisja: Eleven Sports 1,

20.45 - Spezia - AC Milan, transmisja: Eleven Sports 2,

Niedziela, 14 lutego

12.30 - AS Roma - Udinese Calcio, transmisja: Eleven Sports 1, Eleven Sports 4,

15.00 - Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo, transmisja: Eleven Sports 1,

15.00 - Sampdoria Genua - ACF Fiorentina, transmisja: Eleven Sports 3,

18.00 - Crotone - Sassuolo, transmisja: Eleven Sports 1,

20.45 - Inter Mediolan - Lazio Rzym, transmisja: Eleven Sports 1, Elven Sports 4.

Poniedziałek, 15 lutego

20.45 - Hellas Werona - Parma, transmisja: Eleven Sports 2, Eleven Sports 4.

Francuska Ligue 1

Sobota, 13 lutego

17.00 - Paris Saint-Germain - Nice, transmisja: Canal+ Family, Eleven Sports 3,

21.00 - Olympique Lyon - Montpellier, transmisja: Eleven Sports 4, nSport+,

Niedziela, 14 lutego

13.00 - AS Monaco - Lorient, transmisja: Eleven Sports 2,

21.00 - Girondins Bordeaux - Olympique Marsylia, transmisja: Eleven Sports 2.

Sporty walki: Gala Babilon MMA 19

Piątek, 12 lutego

19.00 - waga ciężka: Filip Stawowy - Kevin Szaflarski, transmisja: Polsat Sport, Polsat Sport Fight.

Sporty walki - UFC 258

Noc z soboty na niedzielę (13-14 lutego)

4.00 - waga półśrednia: Kamaru Usman - Gilbert Burns, transmisja: Polsat Sport.

Boks - Walka o pas WBO w Las Vegas

Noc z soboty na niedzielę (13-14 lutego)

4.00 - waga półciężka: Joe Smith Jr - Maksim Własow.

Biathlon - MŚ w Pokljuce

Piątek, 12 lutego

14.30 - bieg sprinterski mężczyzn, transmisja: Eurosport 1, Polsat Sport

Sobota, 13 lutego

14.30 - bieg sprinterski kobiet, transmisja: Eurosport 1, Polsat Sport Extra

Niedziela, 14 lutego

13.00 - bieg na dochodzenie mężczyzn, transmisja: Eurosport 2, Polsat Sport.

15.30 - bieg na dochodzenie kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra.

Narciarstwo alpejskie - MŚ w Cortina d'Ampezzo

Sobota, 13 lutego

11.00 - zjazd kobiet, transmisja: Eurosport 2,

Niedziela, 14 lutego 

10.50 - zjazd mężczyzn, transmisja: Eurosport 2.

Kolarstwo - Clasica de Almeria

Niedziela, 14 lutego

15.30 - wyścig, transmisja: Eurosport 2.

Skeleton - MŚ w Altenberg

Piątek, 12 lutego

9.00 - 1. przejazd kobiet, transmisja: Polsat Sport,

10.30 - 2. przejazd kobiet, transmisja: Polsat Sport,

13.00 - przejazd mężczyzn, transmisja: Polsat Sport,

15.00 - przejazd mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra

Sobota, 13 lutego

9.00 - konkurencja mieszana, transmisja: Polsat Sport,

Bobsleje - MŚ w Altenberg

Sobota, 13 lutego

11.30 - monobob kobiet, transmisja: Polsat Sport,

13.00 - monobob kobiet, transmisja: Polsat Sport.

Niedziela, 14 lutego

9.00 - 1. przejazd kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra,

10.30 - 2. przejazd kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra.

15.00 - przejazd czwórek mężczyzn, transmisja: Polsat Sport News,

Łyżwiarstwo szybkie: MŚ na dystansach w Heerenveen

Piątek, 12 lutego

15.10 - wyścig drużynowy, transmisja: Polsat Sport News,

16.10 - bieg na 500 m mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra,

16.55 - bieg na 500 m kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra,

Sobota, 13 lutego

13.45 - bieg półfinałowy ze startu wspólnego kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra,

16.00 - bieg na 1000 m mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra,

16.50 - bieg finałowy ze startu wspólnego kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra,

17.10 - bieg finałowy ze startu wspólnego mężczyzn, transmisja: Polsat Sport Extra.

Niedziela, 14 lutego

12.35 - bieg na 1500 m kobiet, transmisja: Polsat Sport Extra.

Lekkoatletyka - halowy mityng ORLEN Cup w Łodzi

Piątek, 12 lutego

17.35 - lekkoatletyka, transmisja: TVP Sport.

Siatkówka kobiet - Puchar Polski i TAURON Liga

Piątek, 12 lutego 

17.30 - ćwierćfinał PP: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, transmisja: Polsat Sport

20.30 - Joker Świecie - Enea PTPS Piłka, transmisja: Polsat Sport News.

Sobota, 13 lutego

20.30 - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź, transmisja: Polsat Sport Extra.

Niedziela, 14 lutego

17.30 - #VolleyWrocław - Grupa Azoty Chemik Police, transmisja: Polsat Sport.

20.30 - Developres Sky Rzeszów - Energa MKS Kalisz, transmisja: Polsat Sport.

Siatkówka mężczyzn - PlusLiga

Sobota, 13 lutego

14.45 - Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów, transmisja: Polsat Sport,

17.30 - Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, transmisja: Polsat Sport.

Niedziela, 14 lutego

14.45 - GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, transmisja: Polsat Sport.


Koszykówka mężczyzn - Suzuki Puchar Polski

Piątek, 12 lutego

18.00 - Legia Warszawa - Trefl Sopot, transmisja: Polsat Sport Extra,

20.30 - WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard, transmisja: Polsat Sport Extra.

Sobota, 13 lutego

15.00 - mecz półfinałowy, transmisja: Polsat Sport News,

19.00 - mecz półfinałowy, transmisja: Polsat Sport News.

Niedziela, 14 lutego

17.00 - Mecz finałowy, transmisja: Polsat Sport Extra.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama