Reklama

Reklama

Zagumny: W takim stylu nie można walczyć z Brazylią

Po meczu Polska - Brazylia (0:3) w mistrzostwach świata nasi statkarze byli załamani. Paweł Zagumny nie krył irytacji: - Zagraliśmy bardzo źle. W takim stylu nie można walczyć z Brazylią, bo ona bezlitośnie to wykorzystuje.

Mariusz Wlazły: - Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Jest nam bardzo przykro, że ta strata punktowa jest tak ogromna, ale na świecie nie ma rzeczy niemożliwych, więc trzeba być dobrej myśli, a do pojedynku z Bułgarią podejść z chłodną i czystą głową. Później zobaczymy. Albo zostaniemy w turnieju, albo nie. Nie ma co się przejmować. Nie chcę nawet myśleć o tym, że sobotni mecz Bułgarów z Brazylią może wyrzucić nas z turnieju. Dziwne rzeczy się tutaj dzieją, ale mam nadzieję, że nasza grupa będzie grała w porządku do końca.

Reklama

Krzysztof Ignaczak: - Oni cały mecz zagrali trójblokiem, a my nie potrafiliśmy się przez niego przebić. Ponadto byli bardzo czujni w obronie i ataku. My już jednak zapominamy o tym spotkaniu i skupiamy się na piątkowej rywalizacji z Bułgarią. Gramy o wyjście z grupy i nie możemy przejmować się tym, co jest za nami. Mamy jeszcze mecz o życie i mam nadzieję, że będzie zwycięski dla nas.

Zbigniew Bartman: - Piątkowy mecz z Bułgarią jest dla nas spotkaniem o życie, o być lub nie być w turnieju. Nie wystarczy go wygrać, a musimy to zrobić dobrym stosunkiem małych punktów, bo to może decydować o dalszym awansie. Brazylia rozwaliła nas zagrywką. Nie mogliśmy tej piłki odpowiednio dograć do siatki, a co za tym idzie mieliśmy duży problem w ataku. To był nasz dzień słabości, a przy takim układzie turnieju nie można sobie na taki pozwolić. Teraz nie mamy innego wyjścia i musimy wszystko postawić na jedną kartę. Nie mamy już nic do stracenia, a czasu na naładowanie akumulatorów nie jest zbyt wiele.

Paweł Zagumny: - Zagraliśmy bardzo źle. W takim stylu nie można walczyć z Brazylią, bo ona bezlitośnie to wykorzystuje. Byli lepsi w każdym elemencie gry, ale musimy o tym jak najszybciej zapomnieć. Przed nami operacja Bułgaria i całe nasze skupienie, powinno być skierowane właśnie na nich. Nie zmienimy już tego wyniku, dlatego najlepiej o tym nie mówić.

Giba (kapitan reprezentacji Brazylii): - Zagraliśmy bardzo dobrze. Najważniejsze, że wypełniliśmy wszystkie założenia taktyczne. To dzięki temu odnieśliśmy tak wysokie zwycięstwo. Teraz przed nami spotkanie z Bułgarią w sobotę i chcemy udowodnić, że jesteśmy w bardzo dobrej dyspozycji.

Dowiedz się więcej na temat: styl | Brazylia | mecz | Stylu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje