Reklama

Reklama

"Z Lecha nikt nie odejdzie!"

Lech Poznań jest jedynym klubem reprezentującym nasz kraj w rozgrywkach europejskich. Spisuje się w nich całkiem przyzwoicie. Nic dziwnego, że czołowymi zawodnikami popularnego "Kolejorza" interesuje się wiele zachodnich klubów. W Poznaniu zachowują jednak spokój i rozmawiają z zawodnikami o ich przyszłości w Lechu.

- Kontrakt z Rafałem Murawskim to nie jest nasz ostatni ruch w kierunku utrzymania składu. Prowadzimy też rozmowy z zawodnikami, którym w najbliższym czasie kończą się umowy. Wszyscy na ten moment deklarują chęć pozostania w naszym klubie. Podobnie jest z zawodnikami, na których polują zachodnie kluby. Myślę, że decyzja Rafała przekona innych piłkarzy, że Lech to dobry wybór - mówi Marek Pogorzelczyk, dyrektor sportowy "Kolejorza"

Reklama

Pogorzelczyk odniósł się do pojawiających się w mediach informacji o propozycjach z zagranicy dla piłkarzy Lecha. - Zapytania i telefony są, ale żadnych konkretów na razie nie ma. Poza tym podtrzymujemy stanowisko, że w najbliższym czasie żaden z naszych obecnych graczy nie odejdzie. Póki co, nasi zawodnicy nie są na sprzedaż - powiedział.

Dowiedz się więcej na temat: Lech Poznań

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje