Reklama

Reklama

World Tour w tenisie stołowym - Polacy w finałach debla

Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska oraz Wang Zeng Yi i reprezentant Chorwacji Tan Ruiwu awansowali do finałów debla turnieju World Tour w tenisie stołowym w Magdeburgu.

W półfinale Polki wygrały z reprezentantkami gospodarzy Shan Xiaona i Kristin Silbereisen 3:2. W niedzielę w decydującym pojedynku Partyka (SKTS Sochaczew) i Grzybowska (MKSTS DWSPiT Polkowice) zagrają z Japonkami Miu Hirano i Mimą Ito.

W turnieju mężczyzn Wang (PKS Kolping Frac Jarosław) i Tan pokonali w półfinale Tang Penga i Wong Chun Tinga z Hongkongu 3:1. Finałowymi przeciwnikami mistrzów Europy będą Chińczycy Lyu Xiang i Wang Hao.

W singlu najlepsi z biało-czerwonych - Partyka i Robert Floras - odpadli w piątek w drugiej rundzie.

Turniej w Magdeburgu jest ostatnim międzynarodowym sprawdzianem polskiej kadry przed drużynowymi mistrzostwami świata w Tokio (28 kwietnia - 5 maja).

Reklama

Wyniki półfinałów debla:

Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska (Polska) - Shan Xiaona, Kristin Silbereisen (Niemcy) 3:2 (5:11, 11:8, 10:12, 11:5, 11:6)

Wang Zeng Yi, Tan Ruiwu (Polska/Chorwacja) - Tang Peng, Wong Chun Ting (Hongkong) 3:1 (11:7, 9:11, 14:12, 11:7)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy