Reklama

Reklama

Wkrótce kolejna wielka premiera. Tiger Woods doczeka się kontrowersyjnego dokumentu

Po „The Last Dance” oraz filmie dokumentalnym przyglądającym się kontrowersyjnemu Lancowi Armstrongowi, jesienią można się spodziewać kolejnej ciekawej premiery. Tym razem ekranizacji doczeka się biografia Tigera Woodsa. Film ma odsłaniać kulisy uzależnienia od narkotyków oraz dotykać skandali seksualnych.

W połowie kwietnia fani koszykówki i legendarnego zawodnika Michaela Jordana doczekali się serialu dokumentalnego. "The Last Dance" był opisywany na wiele sposobów, często budząc kontrowersje, ale również ożywiając na nowo zainteresowanie legendarnym zawodnikiem Chicago Bulls.

Reklama

 W ostatnich tygodniach wyemitowano również dokument, w którym Lance Armstrong zwierza się o swoim kontakcie z dopingiem. Jeden z większych oszustów w historii sportu zapewnił przed premierą, że opowie całą prawdę, nie posiłkując się kłamstwami.

Jak się okazuje, jesienią fanów sportu czeka kolejna premiera. Tym razem HBO zdecydowało się nagrać film dokumentalny, w którym głównym bohaterem będzie Tiger Woods.

Producenci chcą opowiedzieć historię życia i kariery amerykańskiego golfisty, skupiając się głównie na jego życiu prywatnym.

Produkcja zostanie oparta na książce biograficznej, która w szokujący sposób opowiada o problemach z narkotykami oraz licznych skandalach seksualnych, w które był wmieszany.  

Dowiedz się więcej na temat: tiger woods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje