Reklama

Reklama

Wielkie sukcesy Polaków i brak transmisji - skandal!

Od początku paraolimpiady w Londynie, a zwłaszcza po kolejnych medalach Polaków o rywalizacji niepełnosprawnych sportowców mówi się coraz więcej. Użytkownicy INTERIA.PL w swoich komentarzach podkreślają głównie dwie kwestie: znakomite występy i liczne medale Polaków (w przeciwieństwie do igrzysk sportowców w pełni sprawnych) oraz brak transmisji telewizyjnych. A Wy co o tym sądzicie?

"Dlaczego tv nie pokazuje transmisji z paraolimpiady? więcej radości nam przynoszą paraolimpijczycy niż ich "lepsi" koledzy sportowcy?" - pisze tweety.

"Jakie państwo taki sport. Tylko niepełnosprawni bardzo dobrze sobie radzą w tym chorym, ułomnym kraju. Prawdziwe kaleki siedzą na stołkach w urzędach państwowych i wszystko mają poniżej pleców" - dodaje aaal.

Przy okazji paraolimpiady dostaje się naszym reprezentantom z niedawno zakończonych igrzysk w Londynie.

"Ogromne Gratulacje dla wszystkich prawdziwych olimpijczyków. Dajecie przykład swoją postawą, że mimo braku środków finansowych można w sporcie odnieść sukces. Jest to też swego rodzaju pstryczek w nos dla tych naszych gwiazdek, które miesiąc temu przynosiły nam wstyd...Szczerze Gratuluję:)" - stwierdza kibic.

Na TVP też wielu użytkowników nie zostawia suchej nitki.

"Jak na Olimpiadę pełnosprawnych do Londynu telewizja publiczna wysłała 20 swoich sprawozdawców, tak na Olimpiadę niepełnosprawnych jednego ! Jak Olimpiadę pełnosprawnych i klęskę za klęską Polaków mogliśmy oglądać w transmisjach przez 20 godzin na dobę, to obecne sukcesy Polaków są pokazywane w telewizji publicznej dwa razy dziennie po 5 minut !!!" - pisze wowa.

"Paraolimpijczyków mamy lepszych od "zdrowych" olimpijczyków... zabrać pieniądze na szkolenia zdrowym i dodać paraolimpijczykom!!! więcej korzyści z tego... a i jeszcze do tvp słowo: dlaczego nie relacjonujecie tego? szkoda kasy? dyskryminacja? jesteście żałośni... i za co niby mamy ten abonament płacić??????" - denerwuje się asd.

Dołącz do dyskusji! Napisz, co Ty myślisz o paraolimpiadzie, sukcesach Polaków i braku transmisji z zawodów?

Reklama

Forum: Dlaczego nie transmitują paraolimpiady?

Dowiedz się więcej na temat: paraolimpiada | igrzyska olimpijskie | Londyn 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje