Reklama

Reklama

Wielki poker - szansa także dla Ciebie!

Czytając relacje z World Series of Poker możesz w pierwszym momencie mieć wrażenie, iż chodzi o tajemniczy i zamknięty świat tej gry. Nic bardziej mylnego. Udział w tej wielkiej imprezie jest bliżej niż Ci się wydaje!

W Rio All Suite Hotel and Casino jest więcej tzw. amatorów niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Liczne serwisy internetowe dają możliwość gry, oferując jako nagrodę miejsce w turnieju głównym. Z tej szansy skorzystało w tym roku wielu z ponad 8 tysięcy graczy. Tak wielu, że ich liczbę trudno dokładnie policzyć...

Prawdziwą furorę robi w tegorocznym "main event" Dmitri Nobles, który także zakwalifikował się dzięki dobrej grze w turniejach online. Uwagę pokerowych mediów zwrócił też Aaron Bartley, który wprawdzie zakończył już walkę, ale 137. miejsce w tak doborowej stawce należy uznać za sukces.

Reklama

Wielu "internetowych" zawodników wciąż walczy o główną nagrodę - 12 milionów dolarów i wcale nie jest wykluczone, że właśnie któryś z nich będzie końcowym triumfatorem. Takie rozwiązanie jest bardzo realne!

W naszym serwisie i Ty możesz zagrać dla zabawy, a potem kto wie... Przyjazd do Vegas, a może nawet walka o miliony dolarów nie jest wcale tak daleko, jak może się wydawać. Trzeba uwierzyć i po prostu spróbować!

Witek Cebulewski, Las Vegas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje