Reklama

Reklama

Wielki finał już w niedzielę

Historia lubi się powtarzać. Takie jest pierwsze skojarzenie na myśl o zespołach, które znów powalczą ze sobą, podobnie jak w 2007 roku o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu.

To właśnie Unia Leszno i Unibax Toruń stoczą w najbliższą niedzielę na stadionie im. Alfreda Smoczyka fascynujący bój o każdy centymetr toru. Podobnie jak rok temu możemy się spodziewać, że na trybunach leszczyńskiego stadionu może zasiąść nawet dwadzieścia kilka tysięcy osób spragnionych emocji na najwyższym poziomie. Dla wszystkich, które w najbliższą niedzielę przybędą na mecz finałowy gospodarze zawodów przygotowali garść informacji organizacyjnych.

Tradycyjnie zostanie zmieniony kierunek ruchu na ul. Strzeleckiej, która zostanie przemianowana na ulicę jednokierunkową, wjazd możliwy będzie tylko od ul. Okrężnej.

Reklama

Parkowanie na ul. Strzeleckiej i 17 Stycznia odbywać się będzie w identyczny sposób jak podczas wcześniejszych meczów ligowych, z wyłączeniem części parkingu znajdującego się przy klubie "Relaks", która to zostanie zagospodarowana na potrzeby ekip telewizyjnych prowadzących transmisję. Ponadto prosimy o stosowanie się do poleceń policji i służb porządkowych czuwających nad drożnością ruchu podczas meczu finałowego.

Parking dla posiadaczy złotych kart, VIPów oraz dziennikarzy zostanie utworzony na terenie jednostki wojskowej (wjazd oznaczoną bramą od ul. Strzeleckiej)

Kasy biletowe oraz kasa znajdująca się w kiosku przy ul. Strzeleckiej będą czynne w niedzielę od godz. 10.00 wg następujących zasad:

- Kiosk ul. Strzelecka\Lipowa - BILETY NORMALNE, ULGOWE - kiosk czynny od godz. 10.00

- Kasy ul. 17 Stycznia - BILETY NORMALNE, ULGOWE - liczba czynnych kas: od 10.00 - 2 kasy; od 12.00 - 4; od 15.00 - 7; od 16.00 - 8 kas

- Kasy ul. Strzelecka - BILETY NORMALNE, ULGOWE - liczba czynnych kas: od 10.00 - 1 kasa; od 12.00 - 2; od 15.00 - 5; od 16.00 - 6

- Kasa w klubie "RELAKS" - BILET NA SEKTOR "O" (liczba biletów ograniczona!) - kasa czynna od godz. 10.00

Ponadto w celu rozładowania ewentualnych zatorów oraz obsługi kibiców przyjezdnych będą funkcjonowały mobilne kasy w oznaczonych busach, które będą sprzedawały BILETY NORMALNE, ULGOWE.

Ceny biletów:

- sektor "0" miejsca numerowane 60 zł

- sektor "0" miejsca nienumerowane 50 zł

- normalny 35 zł

- ulgowy 20 zł (kobiety, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studenci studiów dziennych)

- program A4 7 zł

Po meczu na kibiców czeka kilka niespodzianek, m.in. pokaz sztucznych ogni przygotowany przez firmę ARTUS Artur Jęśkowiak, dlatego zachęcamy do pozostania na trybunach i podziękowania zawodnikom za jazdę w sezonie AD 2008.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje