Reklama

Reklama

Walka o drugą rundę

Legia Warszawa i Lech Poznań w czwartek walczyć będą o awans do drugiej rundy kwalifikacji Pucharu UEFA. Legioniści, podopieczni Jana Urbana zagrają na wyjeździe z białoruskim FK Homel, a piłkarze Franciszka Smudy podejmować będą azerski Chazar Lenkoran.

Po pierwszych meczach w korzystniejszej sytuacji są poznaniacy, którzy na wyjeździe wygrali 1:0. Zdobywcy Pucharu Polski natomiast zremisowali z Chazarem na własnym stadionie 0:0.

Wtorek, 29.07.2008

19.00 FC Nordsjaelland (Dania) - TVMK Tallin (Estonia) 3:0

Czwartek, 31.07.2008

15.00 FC Sestafoni (Gruzja) - ETO Gyoer (Węgry) 1:1

15.30 Georgia Tbilisi (Gruzja) - Spartak Trnava (Słowacja) 2:2

16.00 Banants Erywań (Armenia) - Red Bull Salzburg (Austria) 0:7

16.00 Olimpik Baku (Azerbejdżan)- Vojvodina Nowy Sad (Serbia)0:1

Reklama

16.30 Borac Cacak (Serbia) - Dacia Kiszyniów (Mołdawia) 1:1

17.00 Milano Kumanovo (Macedonia)- Omonia Nikozja (Cypr) 0:2

17.00 Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Glentoran Belfast (Irlandia) 1:1

17.30 Mogren Budva (Czarnogóra) - Hapoel Kiryat Shmona (Izrael) 1:1

17.45 Flora Tallin (Estonia) - Djurgarden Sztokholm (Szwecja) 0:0

18.00 Nistru Otaci (Mołdawia) - Hertha BSC Berlin (Niemcy) 1:8

18.00 FK Homel (Białoruś) - Legia Warszawa 0:0

18.00 Viking Stavanger (Norwegia) - Vetra Wilno (Litwa) 0:1

18.00 Haka Valkeakoski (Finlandia) - Cork City (Irlandia) 2:2

19.00 APOEL Nikozja (Cypr) - Pelister Bitola (Macedonia) 0:0

19.00 Kalmar FF (Szwecja) - Racing Luxemburg (Luksemburg) 3:0

19.00 FC Mitjylland (Dania) - Bangor City (Walia) 6:1

19.30 MSK Żilina (Słowacja) - MTZ-Ripo Mińsk (Białoruś) 2:2

19.30 B36 Torshavn (Wyspy Owcze) - Broendby Kopenhaga (Dania)0:1

19.45 The New Saints Llansanffraid (Walia) - FK Suduva (Litwa) 0:1

20.00 Partizani Tirana (Albania)- Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 0:0

20.00 Vllaznia Szkodra (Albania)- FC Koper (Słowenia) 2:1

20.00 Slaven Koprivnica (Chorwacja) - Marsaxlokk FC (Malta) 4:0

20.00 VSC Debreczyn (Węgry) - Szachtior Karaganda (Kazachstan) 1:1

20.00 CS Grevenmacher (Luksemburg) - FH Hafnarfjardar (Islandia) 2:3

20.00 IA Akranes (Islandia) - Honka Espoo (Finlandia) 0:3

20.00 FC Kopenhaga (Dania) - Cliftonville FC (Irlandia) 4:0

20.15 AC Bellinzona (Szwajcaria) - Ararat Erywań (Armenia) 1:0

20.30 UE Sant Julia (Andora) - Czerno More Warna (Bułgaria) 0:4

20.30 Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina) - FC Vaduz (Lichtenstein) 2:1

20.30 Juvenes Dogana (San Marino) - Hapoel Tel Awiw (Izrael) 0:3

20.30 FC Birkirkara (Malta) - Hajduk Split (Chorwacja) 0:4

20.30 Austria Wiedeń (Austria) - Toboł Kostanaj (Kazachstan) 0:1

20.45 NK Lublana (Słowenia)- Zeta Golubovci (Czarnogóra) 1:1

20.45 Lech Poznań - Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) 1:0

20.45 St.Patrick's Athletic (Irlandia) - Olimps Ryga (Łotwa) 1:0

21.00 Manchester City (Anglia) - EB Streymur (Wyspy Owcze) 2:0

Reklama

Reklama

Reklama