Reklama

Reklama

W Warszawie pożegnano Pawła Zarzecznego

"Sen o Warszawie" Czesława Niemena, śpiewany przez setki przyjaciół i sympatyków, żegnał dziś znanego dziennikarza Pawła Zarzecznego, który zmarł w ostatnią sobotę.

W kościele św. Wincentego a Paulo na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie uroczyście pożegnano Pawła Zarzecznego, byłego felietonistę Interii.

Zmarł nagle w wieku 56 lat w ubiegłą sobotę. Dziś na wieczny spoczynek odprowadziła go rodzina i liczne grono przyjaciół, znajomych, w szczególności dziennikarzy i kibiców, a także przedstawiciele klubów sportowych i PZPN-u.

W czwartek pośmiertnie Krzyżem Orderu Odrodzenia Polski odznaczył Zarzecznego prezydent Andrzej Duda.

Podczas ostatniej drogi odśpiewano między innymi "Sen o Warszawie", nieoficjalny hymn Legii, której był sympatykiem.

Reklama

Wielu fanów wykonywało ten utwór z uniesionymi do góry szalikami Legii.

Zarzeczny przez kilka lat był felietonistą Interii, pracował w wielu redakcjach, m.in. "Piłce Nożnej" i "Przeglądzie Sportowym". W ostatnim czasie pisał felietony dla weszło.com, prowadził videoblog "One Man Show" oraz program "Bul głowy" w Telewizji Republika.

Był autorem wielu książek o tematyce sportowej.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL