Reklama

Reklama

W tonacji "Leć Adam leć!"

Malowanie biało-czerwonej flagi na policzku za trzy "zeta", cylinderki po 18, kapelusiki po 20, szaliki - ile kto da, a dobry nastrój i atmosfera sportowego sukcesu - za darmo!

Zakopane oszalało na punkcie skoków!

Już dwie godziny przed zawodami Pucharu Świata wszelkie trasy prowadzące na Wielką Krokiew zapełniły się biało-czerwonym ludzkim tasiemcem. Wszyscy w szampańskich, a raczej browarnych humorach. Trzeba powiedzieć prawdę - to jedyne eksterytorialne miasto w Polsce, gdzie żałoba narodowa jest fikcją.

- Leć Adam Leć! - nawoływali podchmieleni młodzieńcy.

- Szkoda mi Klimka. Tak bardzo liczyłem na niego, ale go nie zobaczę ani dziś, ani jutro - żałował jeden z fanów skoków Władek Siwiec, który dotarł do Zakopanego z wycieczką górników!

Reklama

Komunikaty radiowe o zatłoczonej "zakopiance" skutecznie odstraszyły ceprów od obrania tej trasy. Lotna ekipa Interia.pl trasę Kraków-Zakopane pokonała w wyjątkowo krótkim czasie. Czasem przydają się media :-)

Na skoczni, jak co roku sportowa dyskoteka. Dwa wielkie telebimy, scena dla dj-ów, tysiące flag. Chyba łatwiej znaleźć miejscowości, których nie wypisano na flagach. Bo mamy wrażenie, że większość mniejszych i większych miast stawiło się, by obejrzeć Adama.

- Jak Adaś skoczy tyle co wczoraj, to będzie dobrze - rozmarzyła się kibicka, która wyprzedzając nas dogryzała, że niesiemy dwa laptopy ("Jaki ten pan zapracowany").

Inni fani ułożyli napis: Adaś - 145 m!

Najbardziej spodobał nam się jednak napis białostoczan: "Adaś nawet w tenisówkach wyląduje na Krupówkach!" :-)

To różni skoki od piłki nożnej, że na Orłów Leo Beenhakkera przyjeżdżają głównie mężczyźni. Na Orła z Wisły chętniej podróżują przedstawicielki płci pięknej.

Spod Wielkiej Krokwi Michał Białoński, Dariusz Jaroń

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy